Ring

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
tragett
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2587
Dátum registrácie: 30 Nov 2011 22:28
Bydlisko: Libušín u Kladna
Kontaktovať používateľa:

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa tragett »

Pánové, já žasnu, opravdu ... :D žasnu nad povrchností některých zdejších uživatelů, kteří na sociálních sítích pranýřují reef.sk a pomlouvají zdejší uživatele, ale přitom jim sem chodí nabízet své několikacentimetrové fragy s železnou pravidelností. Žasnu nad tím, jaká je mezi lidmi morálka a mentalita, když sebemenší malichernost chtějí řešit právní cestou a také nad tím, jaké jsou v tak malé komunitě neskutečné rozdíly v lidech. Najdou se zde uživatelé (a drtivá většina z nich jsou páni akvaristé!), kteří velmi ochotně přivítají člověka u své nádrže a debatují, radí a pomáhají. A na druhou stranu lidé, kteří neprokázali žádné odborné znalosti ani přínos pro toto fórum a tento obor a jediné co zatím předvedli jsou pomluvy a výhružky. Místo chlubení se vlastními nádržemi a chovatelskými úspěchy na sebe budeme posílat právníky :roll: to jsme to dopracovali ...
GSM, WhatsApp: 721 889 434
Email: jirka.mayrich@seznam.cz
FB: Jirka Mayrich

Moje nádrž: Libušínský jedenapůlkubík
Joducus
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 210
Dátum registrácie: 21 Aug 2013 15:05
Bydlisko: Ostrava

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa Joducus »

Už to tu je jak na fórech idnes. .ještě tu chybi že za to muzou kumunisti nebo havel

Happy reefing
Používateľov profilový obrázok
shotik
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 709
Dátum registrácie: 21 Apr 2015 13:55
Bydlisko: Praha

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa shotik »

Koukam ze nekdo nema co na praci a nudi se. Nestacim zirat .......
8) ex 70L, 200L Reef

100L Nano
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa amsi »

To ze jste me p.Dvorak zablokoval (komunikaci) :-) to jen ukazuje co jste zac ... Hold jsem se tam nedozvedel vse .. tak snad tady? Zbezne jsem koukal na ""ty stranky o morske ak aristice" .... spamy tam nejsou ... odborne clanky od Vika taky ne ... :-) to provedli admini do rou praci ale to co tam teda je ... neni moc ECHT :-D ADMIN (odbornik) tam popisuje ,jak bude postupovat pomalu s vysvetlovanim .... a fakt !!! Uz v roce 2014 rozmichal ve vode sul ... ktera se ziska odparenim morske vody(ze existujii chem vyrobene asi ani netusi) a dodnes se to nepohlo.
Takze (mozna budu zazalovan) stranky o nicem. Ja bych je zrusil ale kdyz jsou prachy tak se da pri zivote udrzovat i h....
Hezky den ... spravne svetlo ... ok hodnoty a poradne proudeni vsem ;-)
vlčák
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 791
Dátum registrácie: 24 Mar 2008 21:16
Bydlisko: praha

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa vlčák »

timto zadam verejne nektereho z adminu aby vytvotil anketu o zablokovani uctu uzivatele richflorida na tomto foru a to na vecne casy. vzdyt preci ostatni uzivatele by meli mit pravo se vyjadrit koho mezi sebou chteji a koho ne. a pokud zde nekdo prestreli timto zpusobem mel by byt bez milosti z komunity vyloucen.v opacnem pripade je temer jiste ze casem se nam objevi dalsi zalobci a otravi i ten zbytek slusnych uzivatelu tohoto fora. dekuji martin
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa Lukáš »

Vazeni, dodrzujte prosim pravidla diskusie, problemy tykajuce sa inych webstranok a socialnych sieti rieste tam. Vylucovat niekoho na zaklade jeho aktivit mimo tohto fora mi pride nelogicke, nad moralnymi aspektami plynucimi z vyssie uvedenych prispevkov nech sa zamysli kazdy sam. Ak ste dospeli do stadia, ze na seba planujete podavat zaloby, je to vas sukromny problem a dorazne vas ziadam o ukoncenie tejto nezmyselnej diskusie.
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Reef.sk na sociální síti Facebook

Príspevok od používateľa vik_33 »

Tak jsem tu chvíli nebyl a nestačím se divit :shock:
Vzhledem k tomu, co se tu rozpoutalo kolem kačerova příspěvku je jasné, že tato diskuse patří na jediné možné místo na tomto webu a to do Ringu, kam také bude přesunuta a kde najdete i mé vyjádření, neboť k tomu mám celkem dost co říci.
Do té doby LOCK!
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Ring

Príspevok od používateľa vik_33 »

K níže uvedenému bych chtěl jen doplnit :
p.Dvořák ( richflorida ) mě koncem roku 2014 oslovil mailem s žádostí o to, zda by mohl na svých stránkách použít texty z těch mých. Má odpověď byla že chci ty stránky vidět a potom že se domluvíme ... od té doby se již neozval, odkaz na stránky neposlal. K mému údivu jsem ale po nějaké době zjistil, že se jeho stránky začaly plnit mými texty ... a to samozřejmě bez mého svolení. Poté, co jsem se vůči tomu ohradil, následovaly nesmyslné výmluvy a po důraznějším upozornění byly texty konečně vymazány. Leč tento člověk to nějak neunesl a zablokoval mi přístup na tyto stránky ( a jak tu tak čtu, je to zřejmě jeho způsob komunikace ). Úroveň stránek tu popsali jiní, za sebe jen dodávám to, že když někdo začne zlodějinou, nemůže čekat dlouhodobější úspěch. A pokud i mne chcete pane Dvořák žalovat, tak jen do toho. Screeny z Vašeho i mého webu z té doby, mailovou komunikaci a další důkazy mám u sebe. A dobrého právníka mám po ruce též - byli jsme v tomto směru celkem úspěšný ročník. Nehodlám tím sice ztrácet čas, ale kvůli lidem jako Vy svůj postoj možná přehodnotím.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
MRysan
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: 11 Nov 2013 06:18
Bydlisko: Čáslav

Re: Ring

Príspevok od používateľa MRysan »

že se na to nevyse..... jeden je línej přepsat to vlastníma slovama a druhej překvapenej, že ho někdo kopíruje když to napíše na net :D
A nějaké oznámení, okamžitě to překlasifikujou max.na přestupek a pak půjdete na přestupkovou a tam dělat šašky lidem co se tomu budou jen chechtat.
LPS/SOFT 300l
Dyksn
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 578
Dátum registrácie: 18 Okt 2012 20:16
Bydlisko: Brno

Re: PP_REEF

Príspevok od používateľa Dyksn »

Voda z WC a dosolana kuchynskou soli, cetl jsem, ze je to nejlepsi na start.
Naposledy upravil/-a Dyksn v 27 Mar 2017 12:36, upravené celkom 1 krát.
At to roste a zije.
axelson
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1047
Dátum registrácie: 29 Sep 2015 20:10
Bydlisko: Andovce nove zamky

Re: PP_REEF

Príspevok od používateľa axelson »

Mischo ty proste vsetko vies a vsade sa zapojis do diskusie :roll: snad tvoje teoreticke rady raz niekomu neposkodia. Niekedy sa nad tym len zasmejem.PP tu bolo doporucene co ma robit staci ak to dorzi nic viac nic menej. Pre PP kh vobec neries je v poriadku. :wink: dolezite je co nameras v akva.
Myscho151
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 12 Jan 2016 10:06
Bydlisko: Prešov

Re: PP_REEF

Príspevok od používateľa Myscho151 »

Neviem prečo vy dvaja hnidupichovia prečo máte stále potrebu vyrývať do mňa ... ja sa snažím pomocť a napísať svoj názor na danú problematiku... to, že vy dvaja vlastný názor nemáte (to potvrdzujú tie vaše detinské a zmysluplné komentáre typu voda z WC so soľou... asi ju obaja pijete a na základe toho máte potrebu osočovať čo som mu poradil zle... zamyslieť sa nad tým či dobre používa testy... ???

Potom sa nedivte, že prečo tú ľudia nechcu chodiť, je to kvoli Vám a Vám podobným, ktorým chýba logika a schopnosť argumentovať alebo možno ste len obaja natoľko obmedzení, že proste to jednoducho nechápete (ako keď kôn má na očíach klapky)... čo je na tom zlé, že napíšem, že má nízke KH áno má ho nízke nakoľko používa soľ akú používa... každopádne vy obaja Axelson a Dyksn máte v riti zabudované pH, KH, CA, Mg a neviem aké wifi - bluetooth sondy a merače a osobne poznáte toho Izraelčana čo produkuje tie soli a doma máte vzorku každej šarže soli, ktorú následne testujete...
PS: nevlastníte náhodou firmu RED SEA alebo nejakú inú...nemáme Vám obom začať náhodou onikať?
Melieš hovna axel ako nemá riešiť kh, ak to dobre otestoval a má klesajúcu tendenciu to znamená, že za pol roka tam bude mať KH 4... ak mal na začiatku 12 teraz 8 a pak bude čo?... Jasné teraz napíšeš, že je doležite čo nameráš v akva ale tebe asi chýba obyčajný zdravý rozum a schopnosť pochopenia toho čo som napísal a pohľad do budúcna (proste ako cigán keď dostane dávky: dneska hojno a zajtra hovno)... ale človeku, ktorý nemá logiku a nie je schopný prediskutovať všetky varianty to je zbytočné hovoriť...

Vieme všetci veľmi dobre, že návody k testom nie sú preložené a niekto kto má slabšiu znalosť AJ si nemusí správne intrepretovať správny postup.

Pokiaľ ma bude chcieť niekto zabanovať kľudne ale odporúčam si pozrieť "kvalifikované vyjadrenia - hovná " Axelsona a Dyksna.

Ospravedlňujem sa ostatným čitateľom za to čo som napísal na tieto a pre tieto individuá ale oni by to inak nepochopili.
Ľudia budme k sebe tolerantný, každý raz nejako začínal a z nikoho sa za noc nestal majster "svetla"!
Dyksn
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 578
Dátum registrácie: 18 Okt 2012 20:16
Bydlisko: Brno

Re: PP_REEF

Príspevok od používateľa Dyksn »

Jasne Mischo, kvuli me za chvilu upadne forum do vecneho spanku. Ja jsem treba rad za tvoje nazory a vlastne me z toho vyplyva, ze by se P-P mel bat, aby nemel KH za rok a pul -4 KH. Ja si naopak myslim, ze forum opadu kvuli tkaovym jako si ty ;) ale to je taky kazdyho nazor, jasne, taky tady obcas vyplodim nejakou blbost, ale v porovnani s tebou jsem na tom jeste dobre, ty si uplne jiny level.
At to roste a zije.
Dyksn
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 578
Dátum registrácie: 18 Okt 2012 20:16
Bydlisko: Brno

Re: PP_REEF

Príspevok od používateľa Dyksn »

Ono se vlastne staci podivat do tve kolonky prispevku, datum registrace, otazky ve tvem vlakne a hnedka kazdej musi poznat, ze si ostrileny morak a my pitomci.
At to roste a zije.
Dyksn
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 578
Dátum registrácie: 18 Okt 2012 20:16
Bydlisko: Brno

Ring

Príspevok od používateľa Dyksn »

A posledni vec, jsou tady lidi, co to resi sloziteji, maji s tim proste dobre zkusenosti, tak poradi tohle, pak jsou tady lidi, co radil lehci postupy, taky je maji osvedcene, ani jedna moznost nemuze byt zatracovano, obe mohou byt funkcni. A pak ses tady ty, kterej je neco uprostred, co porad cvrlika a za kazdou cenu musi neco psat a psat. Je mozne, ze je to pouze muj dojem, ale tak kazdej na to mame jinej pohled. Ale slibuji ti, ze od ted uz tve prispevky nebudu komentovat a budes mit klid. At se ti dari a akvarko ti dela radost, hlavne to neber nejak zle.
At to roste a zije.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"