Nechápu

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Nechápu

Príspevok od používateľa petr06 »

Dobrý den, nejsem aktivní přispívatel ale diskuse sleduji. Poprosil bych o vysvětlení proč byla po dlouhé době vcelku poučná diskuse "Koupím Photometr NO3 Hanna HI 96728" ukončena? Ne každý ví, že s tímto výrobkem je problém a s tímto přístupem odradíte i ty poslední zkušené, kteří ještě něco napíší. Uvědomte si, kolik zde přestalo přispívat akvaristů, od kterých se člověk něco mohl dozvědět, ale bazar se zde vybudoval dokonalý.
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Nechápu

Príspevok od používateľa vik_33 »

Zde je vysvětlení:
Šlo o inzerát v příslušné sekci. Kupující došel k závěru, že poptávané zboží již nepotřebuje. Takový inzerát tudíž ztrácí aktuálnost a v sekci Bazar jak známo, není místo pro diskuse. Pokud chce někdo diskutovat na toto téma, může tak učinit v příslušné sekci fóra.
A ještě na doplnění - neaktuální inzeráty se po čase smáznou a tak by diskuse vzala za své ...
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
radEg
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 11:32
Bydlisko: Hlohovec

Re: Nechápu

Príspevok od používateľa radEg »

Ale efektnejsie by bolo rozumné príspevky presunúť do iného vlákna.
nádrž 720l 197x70x60, streamy 1x12 000 a 2x5000l/h, LED White 27x3W, Blue 27x3W, Royal Blue 27x3W
filter 300x50x50 z toho DSB 100x50x14, refugium 100x50x30, Odpeňovač ARP X2, Deltec PF 501, UV 30W, Phosex 500g, výtlak upravené Jebao 12000l/h
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Re: Nechápu

Príspevok od používateľa vik_33 »

Ano, to máš asi pravdu ... ale ... na téma nepoužitelnost Hanna checkerů pro měření NO3 v mořské vodě se tu v posledních letech diskutovalo v několika různých vláknech. Ta informace tu tudíž je několikrát a diskuse kolem ní jsou už dlouho mrtvé - tzn. že zřejmě není zájem dále diskutovat.
Právo založit jakékoliv nové téma má ovšem každý registrovaný uživatel a já mu v tom určitě bránit nebudu.

Pro diskuse chtivé např. více než rok stará diskuse zde: viewtopic.php?f=2&t=6522&p=87789&hilit=hanna#p87789
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Nechápu

Príspevok od používateľa petr06 »

Mám takovýto názor a zajímá mě reakce.
Proč takhle zasahujete do diskuse? To, že to není úplně k tématu si snad každý přebere a není důvod určovat, co má kdo číst. Já jsem chtěl jen dotaz na měřák a než jsem to stačil- STOP... a rada, podívej se někam zpět. Pokud by jste kvalifikovaně nezasáhl mohli bychom se i něco dozvědět.

Zde je jedna ze SZ, které mi chodí jako reakce na příspěvek.

Jj je to tak. Taky jsem spoustu věcí raději konzultoval po sz, nebo mejlem... . V tomto případě je to horší, že si někdo koupí měřák, ne úplně levnej a on je mu pak na prd... . Taky jsem tuto informaci přivítal, asi mě ušetřila pár tisícovek.
Pan VIK asi rád řídí... :D

Pro obnovu atraktivity fóra navrhuji zveřejňovat SZ (srsndička) nebo se zamyslet, o čem diskusní fórum je.
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Re: Nechápu

Príspevok od používateľa kominík »

teď se musím zastat vik33 - byl to inzerát v sekci inzerce na koupi tohoto přístroje

vik nikomu nebrání ,aby diskuzi převedl do příslušného normálního vlákna a tam ji rozvedl jak chce ,ale jak už to bývá tohle je pohodlnější a pak se to akorát kritizuje za cenzuru .
Jenomže je problém,že po čase se příspěvky koupě a prodej po určitém čase mažou pro ukončení a pak tuto diskuzi můžeš hledat jak chceš
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: Nechápu

Príspevok od používateľa petr06 »

Asi máš svou pravdu ale já jsem se chtěl ohledně měřáku na něco zeptat a snad se nestalo nic tak vážného, že to muselo být ukončeno. Mohlo se to rozvinout a i akvaristé, kteří nejsou na Vaší úrovni se něco dozvědět.
O tomto je diskusní fórum a nebudu řešit, jestli ten měřák již prodával a zadal to někam a nepřesunul tam. O tom to nebylo. Psali lidé, kteří s tímto mají nějaké zkušenosti a mohlo se to posunout dál, i když mám možnost podle rad si to vyhledat.
Toto je diskusní fórum???
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Re: Nechápu

Príspevok od používateľa reicho »

kľudne založ tému a diskutuj, ak to už niekde nenájdeš po použití tlačidla "hľadat" vpravo hore.....o tom je forum
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"