LPS a požadavky na prosperující chov

Large Polyped Stony - Všetky témy týkajúce sa tvrdých koralov s velkými polypmi.

Moderators: Roman, reicho, Superreefer

fousac
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie

Re: LPS a požadavky na prosperující chov

Post by fousac » 22 Dec 2013 10:18

moře v Praze wrote:Nechal jsem si poslat od Fauna marine ultra grow+color, ale žádný žranice jsem u korálů neviděl :( A pokud máš krevety, tak musíš korál při krmení přiklopit uřízlou lahví
Aha, tak to je škoda. Já to chtěl pro zpestření. Krevety nemám, i když bych je chtěl, ale bojím se právě toho otravování LPS.

tragett
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra

Post by tragett » 22 Dec 2013 10:38

Když krmím LPS, tak dávám file, maso z mušlí, artemku, kryl, mysis atp. nejdřív dám kousek krevetám, ony pak zalezou a v klidu nakrmím LPS. :-) Když to udělám obráceně, krevety mají tendenci dělat si z LPS krmítko, tahají jim žrádlo z polypů :-) Případně před krmením LPS hodím do akva pár granulí ... Nedělají to ale jen krevety, ale i některé ryby, u mě speciálně králíčkovec.
GSM: 721 889 434
Email: jirka.mayrich@seznam.cz.

moře v Praze
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra

Post by moře v Praze » 22 Dec 2013 10:49

Ten fauna marin má ale větší granule po namočení tak 2mm. Nevím jak je na tom grotech. A tropic marin dělá taky krmení, ale to je spíš prášek. No když nemáš krevety, tak bych něco zkusil :).
Tragett- hm, to musím udělat když krmím sasanku jinak by jí to vyrvali z huby :D . Ale LPS mi přijdou moc pomalí a stejně je pak krevety otravujou, tak jsem to cílený vzdal a krmím 2x v týdnu v noci než jdu spát.

Post Reply

Return to “Tvrdé koraly LPS”