vypadok elektriky - zaloha obehoveho čerpadla, streamu

Začiatočné prejavy, priebeh, a VYRIESENIE konkrétneho problému v akváriu.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

vypadok elektriky - zaloha obehoveho čerpadla, streamu

Príspevok od používateľa reicho »

- davam do pozornosti firmu http://www.dtw.sk , kde je možne si požičať zalohový zdroj v prípade dlhšieho plánovaneho vypadku elektrickeho prúdu.

- hlavne pre Bratislavu a okolie, sídlia v Petržalke

DTW, s.r.o.
Krupinská 4
851 01 Bratislava

Tel.: 02/ 63 53 26 91
Fax: 02/ 63 53 26 92 d
dtw@dtw.sk

http://www.dtw.sk

Spoločnosť DTW, s.r.o. je dodávateľ riešení kritického napájania, pozostávajúcich z komponentov, ako sú záložné zdroje UPS, akumulátory energie v podobe batérií alebo zotrvačníkov, prislúchajúci rozvodov napájania a príslušenstva pre inštalácie vysokej dostupnosti napájania v podobe bezvýpadkových prepínačov, synchronizačných modulov a ďalších modulov na zvýšenie spoľahlivosti. V našom Eshope môžete nakupovať záložné zdroje UPS, batérie, PDU prípadne bezvýpadkové prepínače.
Pre trojfázové produkty slúži tento eshop len ako katalóg tovarov, pre cenové kalkulácie trojfázových riešení. V prípadne potreby výmen batérií nás prosím kontaktujte.


v pondelok bol u nas ohlaseny planovany vypadok prudu na 5-6h, požičal som UPS+baterie a v pohode to utiahlo obehové čerpadlo Grundfos /vykon znízeny na 25W, vzduchovaci motorček Eheim, 1x stream Tunze 6045

akva 350l, DSB v nadrži a 36 rýb

cena na den 8eur
triscene
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1033
Dátum registrácie: 08 Aug 2013 09:32
Bydlisko: BA

Re: vypadok elektriky - zaloha obehoveho čerpadla, streamu

Príspevok od používateľa triscene »

neviem ci je to vhodna tema ale mozno to niekto oceni.
nasiel som aplikacie na Android, ktore vedia hlasit vypadok prudu na vami vybrane telefonne cislo. podmienkou je aby bol doma v zasuvke napichnuty Android telefon. otestoval som to a funguje to. mozno niekto ma doma starsi telefon a moze to trosku zabezpecit viac pokoja ked sa nachadzame mimo domova :)

Blackout Alarm
Power Monitor
Napísať odpoveď

Návrat na "Prvá pomoc"