dechová cvičení

Ako sa treba potápať, kde sa dá urobiť kurz a podobne.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

hehe: 9.jan
shark napísal:Mno počítám ,že se do přístrojového potápění nevrhnu i když bych chtěl
22.jan
shark napísal:.....a v pátek nebo ve čtvrtek jdu s instruktorem poprvé na půl h. pod vodu s přístrojem.Nemůžu se dočkat :wink:
a uz si nas !!! vitaj v klube postihnutych, odteraz nebudes utracat fury $$$ len za ryby a koraly ale aj za vzduch, neopreny, regulatory... :lol:
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

shark napísal:Mno bolest v čelní dutině se mi projevila při rychlém ponoru do 5 m.Nestačil jsem reagovat a rozumně vyrovnat tlak.(skočil jsem šipku a plaval dolů co to šlo :lol: )při rozumnějším ponoru za cca 10 minut se mi bolest opakovala ikdyž jsem měl na vše dost času a vzduchu.Pravděpodobně jsem si to podráždil.Zítra jdu znovu plavat a tak to vyzkouším znovu a bez riskování rychlým ponorem.Mno a v pátek nebo ve čtvrtek jdu s instruktorem poprvé na půl h. pod vodu s přístrojem.Nemůžu se dočkat :wink:
Já tedy nevím, ale dávej opravdu bacha na dutiny a zbytečně jej nepokoušej.Totiž vím o nejméně jednou případu, kdy člověk zemřel na dutiny.Nevím co to bylo konkrétně, ale dost podobným způsobem to začalo.Nicméně, strašit tě nebudu.Rozhodně nedávej na naše rady, jdi určitě za lékařem, který ví co to může uděl s dutinami.Jinak,jak již Roman řekl, mně se technika fouknutí do brýlý osvědčila.Ale je tu problém s nedostatkem vzduchu, který musíš při tom ztratit.Taky chci do budoucna jít do amatérského potápění.Totiž, to je nejrásnější.Stačí, když vidím ty nádherné dokumenty o moři :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Všetko o potápaní"