60 L

Fórum pre pokročilích akvaristov ktorý sa snažia o svoje krásne malé more

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
drakken
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 20:58
Bydlisko: Bratislava RAČA

Re: 60 L

Príspevok od používateľa drakken »

Chalani fakt Ďakujem všetkým za rady musím si to teraz všetko riadne premyslieť premerať nakresliť a uvidím čo mi z toho vyjde .V každom páde ak vás čokolvek k téme napadne píšte nebudem to zakladať okamžite takže je čas to celé poriešiť k spokojnosti synovca aj živočíchov :-)
Takmer všetko sa dá zvládnuť len treba mať vôlu :-)
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: 60 L

Príspevok od používateľa rybka »

Pak je tu ještě možná kombinace A. ocellaris a v zajetí namnožená H. magnifica. Jenže je barevně celkem nezajímavá a "v dospělosti" dost velká pro 60 litrové akva.
Info: třetí reklamní banner v pravém sloupci.
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Re: 60 L

Príspevok od používateľa Lukáš »

Vseobecne som proti rychlokvasenym nadrziam, ale toto vies zbuchat takmer doslova za jedno poobedie (piesok, par zivakov, sasanka, 2 drobne ryby). Urob display so stvorcovym podorysom, filter daj za falosnu stenu (modre/cierne pozadie: sklo + folia, pripadne biela PVC platna - ak ti ju niekto presne nareze - priamociarou pilou to nie je ono), po celej dlzke prepadovy hreben, v prepazke po stranach 2 diery na trysky od nejakeho atmana alebo maxijetu (2x 500 l) do filtra nejake zivaky alebo siporax, male vrecko so zeolitom, phosexom,ak chces, tak aj nejaky nano odpenovac a si vybaveny.

Kto videl svojho casu anemonarium u Roberta L. v KZ AT, urcite ho muselo napadnut, ze lahsie sa daju chovat uz len bojovnice predavane v hranatej sklenenej vaze objemu 1 l. :lol:

edit> Jo a aby mal chlapec vacsiu srandu - ak budu klauny fakt male, tak do sasanky supnes este nejakeho symbiotickeho korovca (Thor amboinensis, Neopetrolisthes - podla druhu sasanky) - az ked sa AQ trochu zabehne; pod kamenom zase moze mat noru Stonogobius nematodes s alpheusom (pokial pouzijes S. haddoni, tak toto posledne asi nie). A vo finale potom mozno budes toto AQ od nestastneho chlapca drankat naspat vymenou za svoje. :lol:
Používateľov profilový obrázok
drakken
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 20:58
Bydlisko: Bratislava RAČA

Re: 60 L

Príspevok od používateľa drakken »

Super ďakujem LukáŠ.
Takmer všetko sa dá zvládnuť len treba mať vôlu :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Nano Reef"