Výmena piesku na dne

Naša nutnosť nevyhnutná, spôsoby a opakovania údržby morského akvária.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

marcelv
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 01 Mar 2008 23:38
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marcelv »

David N napísal:
moguai napísal:Souhlasím, ovšem mám zkušenost s nějakým dry / wet aragonitem.Myslím, že jsem měl právě ten dry, kde jsem musel dodatečně přimíchat bakteriální výluh, který byl v balení live aragonitu.To se mi zdálo nevhodné,ale použil jsem ho, když jsem si ho koupil.Pak jsem koupil už to co jsem chtěl wet live aragonit a myslím si, že je to s ním mnohem lepší.Těžko říct do jaké míry to mohu posoudit, ale když už nějaký live aragonit, tak dle mě jen wet.Moři zdar Franta
Je možný vysát živý písek, vyprat (samozřejmě v mořské vodě)a nasypat zpátky nebo to je nějaký problém.
V Pohode aj tenisky opereš alebo vyhodíš :D
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Príspevok od používateľa andy »

marcelv napísal:
David N napísal:
moguai napísal:Souhlasím, ovšem mám zkušenost s nějakým dry / wet aragonitem.Myslím, že jsem měl právě ten dry, kde jsem musel dodatečně přimíchat bakteriální výluh, který byl v balení live aragonitu.To se mi zdálo nevhodné,ale použil jsem ho, když jsem si ho koupil.Pak jsem koupil už to co jsem chtěl wet live aragonit a myslím si, že je to s ním mnohem lepší.Těžko říct do jaké míry to mohu posoudit, ale když už nějaký live aragonit, tak dle mě jen wet.Moři zdar Franta
Je možný vysát živý písek, vyprat (samozřejmě v mořské vodě)a nasypat zpátky nebo to je nějaký problém.
V Pohode aj tenisky opereš alebo vyhodíš :D

Jj v pohode, a v pripade ze sa mimochodom pred manželkou mimo reči zmieniš o tom že, poctivé hobby má ´zlaté dno´ tak ti to vysaje a vypere do čista :D .
Ale vážne, všetko s mierou, s pieskom ako s dekoračným médiom (s primeranou hrúbkou /1-5cm) je možné robiť čerta kus, pokial to niekoho baví....
> meriam spektrá svetelných zdrojov a optimalizujem LED osvetlenia <
Napísať odpoveď

Návrat na "Údržba"