LED svítidlo Pacific Sun Metis Hyperion R2 2x150W

Všetko o osvetlení od klasických trubíc cz T5 až po HQI

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
cool-m
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 30 Máj 2014 22:29
Bydlisko: Ostrava

LED svítidlo Pacific Sun Metis Hyperion R2 2x150W

Príspevok od používateľa cool-m »

Ahojte lidi uz jsem tady jednou psal o led osvetleni jake bych si chtel koupit ale nic mi nikdo k tomu blize nerekl tak jsem nasel na internetu blize pepinuvutes led panel je toLED svítidlo Pacific Sun Metis Hyperion R2 2x150W nemam s tim skusenosti tak budu rad kdyz mi nekdo poradi a jestli ma nekdo stim skusenosti neco vic o led panelu http://www.morskeakvarium.eu/Osvetleni- ... x150W.html zatim diky
jamallsailes
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 01 Dec 2013 19:54
Bydlisko: Rožnov pod Radhoštěm

Re: LED svítidlo Pacific Sun Metis Hyperion R2 2x150W

Príspevok od používateľa jamallsailes »

Ahoj,nemel jsme primo tohle svbetlo ale mel jsem doma asik rok svetlo Pacific Sun Pandora R2(Hyperion 8ch) 2x150W, 4x39W T5 nad nadrzi 90x55X55 a uprimne barvicky super ale melo to jednu chybu nic pod tim nerostlo jak melo,porad to spis jen prezivalo nebo prirustky byly minimalne, pri stejnych hodnotach jsme nad nadrz povesil HQI 250watt reeflux 12000K ve svitidle o prumeru 57cm 8-uhelniku svicene elektronickym predradnikem na 275watt a za mesic na koralech byly videt prirustky.Zkracene receno to co narostlo za mesic nenarostlo za rok pod Pacific svetlem. Samozrejme ze to melo za nasledek sileny ubytek vapniku a KH takze rozdil ve svetle byl dolozen i hodnotami vody. ted mam nadrz 150x60x60 a svitim dve HQI 250watt reeflux 12000K. Svetlo od Pacific nebylo spatne,jen jsme ho za ten rok mel dvakrat na reklamaci.Jednou odesla cast ledek a podruhe odesel zdroj .Vratil jsme se k HQI a zije vse..i lps pod ostrym svetlem.Pokud by te hqi zajimaly a zajima te jak to pod nema vypada posli emil a poslu ti fotku...
Napísať odpoveď

Návrat na "Osvetlenie"