Ruseni akvaria

Predaj všetkého čo sa týka morskej akvaristiky, prosím dodržujte túto jedinnú podmienku.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Ruseni akvaria

Príspevok od používateľa tomisdn »

Ahoj vsem, budu rusit svoje akvarium z roku 2007.
Vetsinu zivota mam vice nez 4 roky, nektere kousky jsou jeste z toho roku 2007.
Vybaveni je kompletni na SPS akvaria i kdyz ja jsem nakonec preferoval LPS.

Akvarium 150/50/50 cm

Led svetla, RO, CO2+reaktor, michacka na vapennou vodu, P filtr, odpenovac, doplnovani odparu, davkovaci cerpadla, chladic/topeni, fultr na pelety, rada prislusenstvi, nahradni cepradla hadice, chemie a dalsi udelatka. foto techniky doplnim

Rybky 2x druhy doplnim
V idealnim pripade bych preferoval nekoho kdo je schopny vzit cele akvarium, tedy zaklada akvarium a ma sklo hotove vcetne prepadu a filtracni nadoby.
Pripadne nekoho kdo vezme vic zivota najednou - nemam uplne tolik casu resit kazde dva polypy zvlast, ale i to se da.
S vyjimkou zajmu o komplet, bude logicky v nabidce nejdriv zivot, nasledne pak zive kameny, voda, na zaver technika, pripadne uplne nakonec i akva.
Nektere veci jsou letite koraly a ocenil bych spise nekoho kdo ma zkusenosti, ne nekoho kdo si to chce zkusit a peniz ejsou mu ukradene
O cene zatim predstavu nemam, to bude chtit hlubsi uvahu, ke ktere jsem se zatim nedostal, dlouoho jsem nenakupoval, ale predpokladam ceny 30% pod trznimi, takze pokud jde o nejake nabidky v mezicase, drzte je prosim v nejakem realnem pasmu:-)
Nespecham, ale zajima me o co a jak je tu zajem, pripadne zda se najde nekdo kdo poradi, pripadne bude mit zajem o vetsi celky.

Praha

Zatim diky Tomas

https://imgur.com/a/6RDpuJf
Pabloescobar
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 25 Jan 2017 09:43

Re: Ruseni akvaria

Príspevok od používateľa Pabloescobar »

Psal jsem SZ.
aquain
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1150
Dátum registrácie: 17 Apr 2006 12:45
Bydlisko: PRAHA

Re: Ruseni akvaria

Príspevok od používateľa aquain »

Ahoj, máš ještě něco ?
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Ruseni akvaria

Príspevok od používateľa tomisdn »

Ahoj vsem, diky za odpovedi.
Dal jsem dohromady soupis vicemene vseho co mam a dovoluju si predstavit nabidku. Prosim vsechny co psali a maji nadale zajem aby se ozvali znovu.
Preferuju:
1. Prodej zivota a techniky jednomu dcloveku
2. Prodej zivota jednomu cloveku, pak rozprodej techniky ale logicky uz bez tak vyrazne slevy (ale samozrejme se slevou)
Akvarium bude pripadne k dispozici uplne nakonec
Nemam moc chut rok rozprodavat jednotlive polypy a koraly, to bude pripadne az posledni moznost.

Velice uvitam konstruktivni komentare k cenam, dlouho jsem nic nekupoval a vyhledaval jsem je na ceskych reef shopech Pepin atd. Muzu se nekde hrube plest.
===============================================================================
CO2 lahev 2kg – 2590
Elmag ventil k co2 – 980
Calcium reaktor DELTEC PF 501 – 11690
Deltec Aquastat 1001 hladinovy spinac – 3630
Míchačka vápenné vody Deltec KM 500 – 8090
Teco TR 10 chladic/topeni – 14000
Grotech tech III NG davkovaci cerpadlo – 9890
Refraktometr na mořskou vodu – 1110
Grotech TEC 1 NG 1-kanálové dávkovací čerpadlo – 1830
Nyos Quantum 160 skimmer – 11690
EHEIM classic 2211 – 1560
UV lampa Aqua Nova 18 W – 1550
Aqua Medic LED spectrus 60 2x – 41800
Filtr na Biopeletky – 3000
Nepouzite nahradni Čerpadlo Jebao DCP 2500 – 1900
Hanna Instruments fotometr – alkalinita, fosfaty, Kalcium a reagencie - 5100

Nejaka cerpadla, naplne, a plna krabice ruznych hadic hadicek, nahradnich dilu, ph sond, testu, spinacu, casovacu😊
TECHNIKA: celkem – 120410 v novem – dam slevu cca 60% v pripade odberu vcelku vcetne zivota – tj 48000 CZK za techniku plus cena zivota jak je uvedena nize – tj vse celkem za 100000 CZK
=============================================================================
Vsechny koraly min 3 roky stare (nektere I 13 let), tj zvykle na zivot v akvariu: Myslim ze kdyz vezmu za kolik se kde prodavaji jednotlive polypy nebo male fragy tak ty ceny jsou vic nez skvele.

Catalaphyllia jardenni (australska, ne indonesska) tj bez mozneho Elegance Coral Syndrome – ma uz cca 5 let v mem akvariu – 20 cm - 4000
Duncanopsammia axifuga 10 polupu – 1000
Zoanthus sp. Australia – 2 druhy neonove zelenych – mnohe set polypu ve forme I celych porostlych 30cm kamenu – 7000
Caulastrea – sedo stribrna – min 100 polypu – 6000
Goniopora red 30 cm - 6000
Goniopora green – 18 cm – 2500
Sacrophyton neon green 6ks – 3-14 cm - 3000
Discosoma blue, cca 30 polypu – 2500
Rhodactis neon green – cca 15 polypu od 3 do 5 cm – 3000
Lobophylia Orange green grey – 2000
Zdarma – pachyclavularia cca 20cm na kameni, nejake xenie, Montipora green nekolik ks, Stylophora white, Pavona green/yellow, Favia neon green cca 8 polypy
2x ryba – Neocirrhites armatus + Zebrasonma Scopas - zdarma
Zive kameny cca 40kg – 50 kg – 15000
Celkem: 52000 CZK
===========================================================================================
Michal 2604
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 20 Jún 2020 19:43
Bydlisko: Sliepkovce(okr Michalovce)

Re: Ruseni akvaria

Príspevok od používateľa Michal 2604 »

Ahoj.

Mal by som záujem o Hanna HI758 CA. Aka je cena.
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Ruseni akvaria

Príspevok od používateľa tomisdn »

Ahoj vsem, po delsi dobe kdy jsem nemel cas se tomu vubec venovat davam na vedomi ze k dispozici je vse v puvodnim rozsahu a to bud jako celek (nebo vyzname vetsinova cast) s vyraznou slevou nebo jednotlive s drobnou slevou.

PROSIM
- pouze konkretne a vazne minene nabidky - tj CO, ZA KOLIK, KDY
- mohu 1x doposlat pozadovane info - rozmer fotku atd ale nemam cas s nekym resit dva polypy 14 dni, omlouvam se

- kritiku si odpustte, akvarium je takove jake je, starejte se o svoje, a pokud mi jen chcete napsat jak neco vypada hrozne tak nepiste, at uz je to vyjednavaci pozice nebo jen zbytecna zprava je mi to jedno, nebudu reagovat
- casove jsem flexibilni - relativne a jiste je vzdy moznost se dohodnout na predani do dvou dnu
- sacek ci prepravni nadoba s sebou!
- predani pouze Praha 3 - ulice Taboritska


DEKUJI
Napísať odpoveď

Návrat na "Predaj"