Smith(s) reef

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

jsmith
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04 Jan 2018 02:38
Bydlisko: Praha a okolí

Smith(s) reef

Príspevok od používateľa jsmith »

Ahoj všem, potřeboval bych poradit. Mám pocit, že mi klauni asi nakladli na skálu vajička viz fotka. Nebylo to tam a najednou to tam je, jsou to takové žlutooranžové tyčinky a jeden klaun do toho pořád šťouchá čumákem a pořád to nějak upravuje atd. :) Nemám s tím zkušenosti co dál. Předpokládám, že se musí sehnat nějaké vhodné krmení (které?) a nějak je oddělit od ostatní osádky, případně vyndat to skalisko a dát je s mámou a tátou do samostatného akvárka? Mám takový pocit, že by je stávající osádka po vylíhnutí snědla k večeři (mám tam ještě pyskouna šestipruhého, tomu by potěr asi chutnal, pak sapína zlatoocasého, sapíny zelené, různé bodloky a ještě jednoho velkého klauna a ten by si asi taky pochutnal). Máte s tím někdo zkušenosti? Jestli to teda není nějaký žlutý mech a ten černý si o to po jídle jen otírá hubu :D. Děkuji za rady
Prílohy
vajicka_1.jpg
Smith Reef 620L (450L + 170L)
Používateľov profilový obrázok
kany3
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 02 Jún 2013 15:21
Bydlisko: Moravská Třebová

Re: Smith(s) reef

Príspevok od používateľa kany3 »

Vytřeli se a je dost možné,že se teď budou třít pravidelně každý týden cca.ja jsem to nikdy neřešil je to zbytečně složité a stejně by se ti to zřejmě nepovedlo...
Jarry
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 17 Apr 2018 08:42
Bydlisko: Velké Březno (Ústí nad Labem)

Re: Smith(s) reef

Príspevok od používateľa Jarry »

Jo, jak se třou, budou se pravděpodobně třít pořád, každou chvilku plavou po akvárku malinký klauni, myslím, že to moc nestojí za námahu, snažit se něco odchovat. Ryby a koráli mají pravidelný přísun živé stravy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"