herny pro čr

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

DanielDolina
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26 Dec 2022 10:39

herny pro čr

Príspevok od používateľa DanielDolina »

Ahojte priatelia, chcel by som sa vás opýtať, ktoré herne teraz vôbec fungujú legálne?
Používateľov profilový obrázok
Smityl
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 866
Dátum registrácie: 22 Jan 2016 11:29
Bydlisko: Litovel/Olomouc

Re: herny pro čr

Príspevok od používateľa Smityl »

Krokodýlek olomouc :mrgreen:
KasenMcmillan
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30 Dec 2022 13:41

Re: herny pro čr

Príspevok od používateľa KasenMcmillan »

Ahoj Jirka, tiež som zvyok hrávať na 888, no VPNku som nepotreboval. Nedalo sa ti bez nej registrovať alebo ti ani vôbec nenačítalo stránku portálu? Možno sa skús spojiť s internetovým providerom. Viem, že niektorí provideri majú herné portály zablokované alebo si to niektorí ľudia omylom zablokujú sami. Jeden môj kamarát takto asi pol roka nevedel prísť na to, prečo keď si zobral nový MacBook na paušál v Telekome nešiel hrať pokerstars. Aby som ale odpovedal na tvoju otázku, herné portály v ČR nemám odskúšané, môžem hovoriť iba o tých slovenských a medzi moje TOP patria bet365 akebo betsafe. Našiel som aj zoznam na stránke https://www.podvod.info/ kde ich je viac.
Oodysis
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24 Máj 2023 12:40

Re: herny pro čr

Príspevok od používateľa Oodysis »

Neverím v online kasína, ale chcem hrať. Možno niekto pozná nejakú osvedčenú službu.
Tanaki
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24 Máj 2023 08:51

Re: herny pro čr

Príspevok od používateľa Tanaki »

Vždy som bol skeptický voči kasínam, pretože som mal spojenia s niečím ako mafiou a nečestnými ľuďmi, podvodníkmi. Zrejme sa veci teraz zmenili, pretože keď som náhodou našiel recenziu online kasína tu, myslel som si, že to vyzerá pomerne solídne, tak som sa rozhodol to vyskúšať. Teraz sa hazardný priemysel aktívne rozvíja, takže sa stáva bezpečnejšou a ešte vzrušujúcejšou možnosťou pre online zarábanie a voľný čas.
BerniceNelson
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05 Aug 2023 09:19

Re: herny pro čr

Príspevok od používateľa BerniceNelson »

DanielDolina napísal: 29 Dec 2022 17:48 Ahojte priatelia, chcel by som sa vás opýtať, ktoré herne teraz vôbec fungujú legálne?
Hello,
For example, legal game titles include "Minecraft", "The Witcher 3", "Grand Theft Auto V", and "Overwatch". However, legality may vary by location and copyright. It is important to stay up to date and verify the specific games you intend to play.
Wish you a lot of fun.
GameLandia along with Modtdays are versatile game apps, offering a wide range of unique games from adventure, strategy to city building genres.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"