SEIO pumpy + controler

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Pepin
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 20 Nov 2005 14:31
Bydlisko: Starokolínská 328 Kutná Hora
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pepin »

Ceco napísal:
Ondrej Tlach napísal:
Pepin napísal: jóó za atlantikem je ráj reefařů :cry:
Pepin neber to v zlom, len by ma naozaj zaujmalo z coho vychadzaju ceny na slovensku a v cechach. Ved predsa nieje mozne aby jedna pumpa stala tu $30CAD a v cechach pomaly $120CAD ved to je 400% narast. Tak trochu pracujem v oblasti cenotvorby takze viem co vsetko vstupuje do konecnej ceny vyrobku ale moja predstavivost je naozaj asi mala na to aby som vymyslel vsetky tie vstupy a dostal ich do tych 400%....
no jo, len k tomu si este treba uvedomit ake su krivky ponuky a dopytu u vas a ake u nas. Tieto parametre sa tiez podielaju na tvorbe ceny.
stačí se podívat na rozdíly cen dalšího zboží u nás a v americe elektronika, auta,jídlo atd. myslím že to asi nevyřešíme,protože těch důvodů rozdílů je mnoho
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

Roman napísal:
Ondrej Tlach napísal: na noc rozmyslam tieto pumpy vypinat kompletne
tak to je velmi zly napad

predstav si, vecer sa pumpa vypne a vznikne pekna ticha dutinka, nejaka rybka (typicky labroides alebo Escensius) si v nej na noc ustelie, rano sa zapne pumpa a ty vidis supiny lietat po celom akva...:(
to nie je sci-fi ale realna skusenost
Kurnik, take jednoduche a neviem, dik Roman :)
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Zdenda
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 08 Mar 2006 14:19
Bydlisko: Zábřeh na Moravě

Príspevok od používateľa Zdenda »

Ondreji T. schválně pro porovnání kolik jsi zaplatil CAD za MaxiJet 1200?
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

Zdenda napísal:Ondreji T. schválně pro porovnání kolik jsi zaplatil CAD za MaxiJet 1200?
Presne $17CAD za 1200 a za 900 $14.99CAD
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Zdenda
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 08 Mar 2006 14:19
Bydlisko: Zábřeh na Moravě

Príspevok od používateľa Zdenda »

Díky, to znamená 17.20=340 Kč. Asi, že si udělám u Vás celé AQ a přivezu ho do ČR, vyjde mi na třetinu ceny.
Používateľov profilový obrázok
Ceco
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 28 Apr 2006 08:11
Bydlisko: Alžbetin Dvor
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ceco »

Zdenda napísal:Díky, to znamená 17.20=340 Kč. Asi, že si udělám u Vás celé AQ a přivezu ho do ČR, vyjde mi na třetinu ceny.
Naklady na dovoz komponentov ti to vsetko vykompenzuju, ak nie predrazia :)
[b]Join #akva.sk[/b] - československý IRC chat venovaný akvaristike ( irc.akva.sk port 6667, alternatívne 7776. Web pristup cez IRC Gateway na adrese http://irc.akva.sk )
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Príspevok od používateľa andy »

To Ondrej Tlach,
prosim ta nemas vedomosti ci sa uz u vas predava ta turbina od Seio - Polario? (za kolko). Dik.
> meriam spektrá svetelných zdrojov a optimalizujem LED osvetlenia <
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

andy napísal:To Ondrej Tlach,
prosim ta nemas vedomosti ci sa uz u vas predava ta turbina od Seio - Polario? (za kolko). Dik.
Mrkni na http://www.firststopaquatics.co.uk/acat ... lario.html
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

andy napísal:To Ondrej Tlach,
prosim ta nemas vedomosti ci sa uz u vas predava ta turbina od Seio - Polario? (za kolko). Dik.
O tej turbine som cital niekolko krat vo fore na http://www.aquariumpros.ca a dnes som volal do miestnej akvaristiky ale turbinu este nepredavaju a ani ju nemaju v ponuke od SEIO. Ak sa dozviem nieco viac dam vediet.
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

a ako si s tymi SEIO pumpami spokojny? hlucnost? vykon? atd.
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

gajduso napísal:a ako si s tymi SEIO pumpami spokojny? hlucnost? vykon? atd.
No je mi v podstate dost tazko sa k nim vyjadrovat pretoze pred nimi som mal v aq maxijety a to je dost rozdiel proti tomu, s hlucnostou myslim ze nemam problem, viacej je pocut vodu v odtoku ako pumpy a vykon myslim ze v mojom pripade (75Gal) akvariu plne dostacujuci dokonca som musel pumpy takmer zavriet aby som v aq nemal pieskovu burku, uz ich mam nieco okolo pol roka a jediny problem ktory som s nimi mal bol ten ze original drziaky s prisavkami stali za staru belu. Takze bola nutna dalsia investicia do shure grip magnetov, odvtedy ziadny problem.... keby som mal ale dnes ist do obchodu a kupit pumpy asi by som bral hydor koralia 4 ktore maju magnet ako standard a daju sa ovladat rovnakym kontrolerom.
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"