chladiaci pristroj TECO TR10

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

chladiaci pristroj TECO TR10

Príspevok od používateľa reicho »

ma niekto skusenosti s tymto vyrobkom?
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomisdn »

TC 10 - funguje dobre, zatim... trosku byl na zacatku problem ho naladit na stravnou teplotu, teplomer v pristroji byl nastaveny o par stupnu nekde jinde (ukazoval 24 pri teplote 26) ale da se prenastavit.... minimalni nastavitelna zmena teploty ktera vede k sepnuti je 1stupenC cili pri nastaveni na 25.5 spina chlazeni pri 26.5 a ohrev pri 24.5 (priblizne) a vypina se pri dosazeni teploty 25.5
Je to hlasite.
Tlacitko silent, nedela vubec nic, podle mereni na internetu snizi hlucnost asi o 3dB coz ja osobne nepoznam.
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Príspevok od používateľa andy »

tomisdn napísal:Tlacitko silent, nedela vubec nic, podle mereni na internetu snizi hlucnost asi o 3dB ...
-3dB je znizenie akust.vykonu na polovicu - podla dobrých mravov :twisted:.
> meriam spektrá svetelných zdrojov a optimalizujem LED osvetlenia <
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Príspevok od používateľa reicho »

tomisdn napísal:TC 10 - funguje dobre, zatim... trosku byl na zacatku problem ho naladit na stravnou teplotu, teplomer v pristroji byl nastaveny o par stupnu nekde jinde (ukazoval 24 pri teplote 26) ale da se prenastavit.... minimalni nastavitelna zmena teploty ktera vede k sepnuti je 1stupenC cili pri nastaveni na 25.5 spina chlazeni pri 26.5 a ohrev pri 24.5 (priblizne) a vypina se pri dosazeni teploty 25.5
Je to hlasite.
Tlacitko silent, nedela vubec nic, podle mereni na internetu snizi hlucnost asi o 3dB coz ja osobne nepoznam.
ako je to hlasite?len ked chladi a fuka vrtula?mozes mi o tom napisat viac?
dakujem
Používateľov profilový obrázok
reicho
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: 22 Máj 2007 21:31
Bydlisko: Bratislava,SR

Príspevok od používateľa reicho »

tomisdn napísal:TC 10 - funguje dobre, zatim... trosku byl na zacatku problem ho naladit na stravnou teplotu, teplomer v pristroji byl nastaveny o par stupnu nekde jinde (ukazoval 24 pri teplote 26) ale da se prenastavit.... minimalni nastavitelna zmena teploty ktera vede k sepnuti je 1stupenC cili pri nastaveni na 25.5 spina chlazeni pri 26.5 a ohrev pri 24.5 (priblizne) a vypina se pri dosazeni teploty 25.5
Je to hlasite.
Tlacitko silent, nedela vubec nic, podle mereni na internetu snizi hlucnost asi o 3dB coz ja osobne nepoznam.
cau,prave som vcera zapojil tuto masinku a chcem sa spytat ako sa to da prednastavit,mne tiez ukazuje 24 a v akva je 26.
tomisdn
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 18 Okt 2007 22:12
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomisdn »

Drzet SET az zacne blikat cislo ktere bude nejspis 2 nebo 1,5 tak zmacknout SET a pak sipkama menit teplotu.... nechat...prestane blikat... a to je vse

Jinak to blikajici cislo je spinaci rozmezi... pokud je jedna tak pri nastavenych 25C chladi pri 26C, pokud je 1,5 spina pri 26,5C atd... chlazeni vypne pri dosazeni 25C..pokud mas i topeni plati totez na opacnou stranu

pisou nemenit!! ale ja si ho nastavil na nejnizsi mozne tj. 1C at mi teplota moc nelita.... je to na ukor toho ze to spina asi 4x denne misto 1x-2x, cili nizsi zivotnost
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Príspevok od používateľa Roman »

len technicku:

to rozpatie sa nasyva hysterezia, cim to nastavis mensie, tym castejsie sa spina agregat , ako spravne napisat tom, nasledkom moze byt nizsia zivostost
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"