Nove akvarko v detskem pokojiku

Sem môžete písať príspevky o všetkom čo predchádza ale je aj nevyhnutné pre štart morského akvária.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

no predaj mojho akva by som radsej riesil cez pm ,a s tym krmenim by som bol opatrnejsi.
derkon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23 Júl 2008 20:48

Príspevok od používateľa derkon »

Tak doma budu budto ja,syn nebo manzelka takze vp ohode :)...Myslis ze dva do 45l akva by bylo dobre? A co bych pak delal s jikrama ?:)vyhodit by je bylo blbe a hnusne...Ale az by se vylihli kam s nima ?:)...Odkupujou je kupci jako pepino ?
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

:lol: :lol: :lol: ty uz na tom zarabas a este nic nemas, si sikovny, pocuj ked sem budes pisat taketo srandicky pomali ti nebode nikto odpisovat. na vsetky tvoje otazky je tu vela odpovedi treba citat citat citat, a ked niecomu neporozumies tak ti kazdy rad odpovie ale odpovedat na otazky 200krat sa nikomun nechce
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

derkon napísal:Tak doma budu budto ja,syn nebo manzelka takze vp ohode :)...Myslis ze dva do 45l akva by bylo dobre? A co bych pak delal s jikrama ?:)vyhodit by je bylo blbe a hnusne...Ale az by se vylihli kam s nima ?:)...Odkupujou je kupci jako pepino ?
neboj nepodaří se ti je odchovat,tak nebude problem se jich zbavovat :wink: ale pokud přece-časem-tak je určitě někdo koupí
derkon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23 Júl 2008 20:48

Príspevok od používateľa derkon »

shark napísal:
derkon napísal:Tak doma budu budto ja,syn nebo manzelka takze vp ohode :)...Myslis ze dva do 45l akva by bylo dobre? A co bych pak delal s jikrama ?:)vyhodit by je bylo blbe a hnusne...Ale az by se vylihli kam s nima ?:)...Odkupujou je kupci jako pepino ?
neboj nepodaří se ti je odchovat,tak nebude problem se jich zbavovat :wink: ale pokud přece-časem-tak je určitě někdo koupí
Tys myslel to pepino ze jsem si delal nejak srandu ?Ja nevedel jak ho nazvat jsem tu videl Pepinuv utes tak jsem ho tak nazval :(
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa motyl »

derkon napísal:
shark napísal:
derkon napísal:Tak doma budu budto ja,syn nebo manzelka takze vp ohode :)...Myslis ze dva do 45l akva by bylo dobre? A co bych pak delal s jikrama ?:)vyhodit by je bylo blbe a hnusne...Ale az by se vylihli kam s nima ?:)...Odkupujou je kupci jako pepino ?
neboj nepodaří se ti je odchovat,tak nebude problem se jich zbavovat :wink: ale pokud přece-časem-tak je určitě někdo koupí
Tys myslel to pepino ze jsem si delal nejak srandu ?Ja nevedel jak ho nazvat jsem tu videl Pepinuv utes tak jsem ho tak nazval :(
gajduso myslel na to ako uvažuješ o odchove ikier :D
derkon
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23 Júl 2008 20:48

Príspevok od používateľa derkon »

Aha....Ja myslel ze jsem napsal neco blbe...Tak ja "myslel" ze to je treba jako u hlodavcu...Ty date k sobe,a za 3,4 tydny mate mladata :-D...Tak nic:)
Používateľov profilový obrázok
motyl
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 15 Nov 2006 20:44
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa motyl »

derkon napísal:Aha....Ja myslel ze jsem napsal neco blbe...Tak ja "myslel" ze to je treba jako u hlodavcu...Ty date k sobe,a za 3,4 tydny mate mladata :-D...Tak nic:)

:D
Napísať odpoveď

Návrat na "Štart novej nádrže"