2 x 700 litrů + 400 filtr v jednom systému

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
moře
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 29 Júl 2008 10:14
Bydlisko: Frýdek-Místek

Príspevok od používateľa moře »

Promiň, ale toto jsem ještě NEVIDĚL a NESLYŠEL!!!!!! A v tom dobrým, ale i špatným smyslu slova.

Tak v tom dobrým: Máš to OPRAVDU ÚÚÚÚŽASNÉ!!!!!
Teď v tom špatným: Promiň, ale psát tady jak je to ve své podstatě jednoduché a navíc laciné a NEPODĚLIT se o své zkušenosti. TO MI PŘIPADA,
PROMIŇ, ALE JAKO, KOUKEJTE CO DOMA MÁM A TIŠE MI ZÁVIĎTE.
Připadá mi to přinejmenším PODIVNÉ. Nechápu teda proč ses tady vůbec registroval, když se nechceš podělit o své zkušenosti!!!!! A vymouvat se na obchodníky, hmm.....? Ikdyby jsi to tady dal do eteru, neznamená to přece, že tě okamžitě všicni budou kopírovat.
Promiň, ale tak to cítím a tak jsem to napsal. Kdyby byli všichni takoví, ale raději nic ..., proto velice děkuji za lidi jako jsou ROMAN, RYBKA, SHARK a jím podobní. Kluci my začátečnící jsme Vám velice vděční, DĚKUJEME!!!! :wink:
Měl jsem moře, musel jsem ho prodat, ale chci ho znovu!!!!
Používateľov profilový obrázok
lary
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 566
Dátum registrácie: 12 Mar 2008 23:59
Bydlisko: ČR. Město: Kadaň okr. Chomutov

Príspevok od používateľa lary »

Kluci my začátečnící jsme Vám velice vděční, DĚKUJEME!!!!

Souhlasím a také děkuji za lidi co chtějí pomoc :P
Zdenda
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 08 Mar 2006 14:19
Bydlisko: Zábřeh na Moravě

Príspevok od používateľa Zdenda »

Konečně se našel někdo /Jarda H/, kdo to dělá obráceně než většina. Já mu fandím. Nepotřebuje odpěňovač či bahno, téměř žádnou chemii, jen malé čerpadla na proudění vody, nepatrnou výměnu vody (do 1%) a pod..A musíte uznat, že akvária má pěkná. Co na to třeba p. Jaroslav?
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Hups Zdenda, to sa Ti podarilo :twisted: . V objeme vedomosti ziskanych studiom a skusenosti je len malo borcou kalibru p. Jaroslava. Pre nas zelenacov je velmi dolezite, ze takyto borci si na reef najdu cas. Preto nerozumiem tvojej poznamke, co ma prosim Ta tato tema spolocne s p. Jaroslavom?
Dano
Zdenda
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 08 Mar 2006 14:19
Bydlisko: Zábřeh na Moravě

Príspevok od používateľa Zdenda »

Hups Dano to se ti podařilo :evil: Právě proto jsem zvědav na názor takového odborníka jak píšeš. Nic víc, nic míň.
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Zdendo, nic v zlom :lol: Ale niekto by mohol tvoju poznamku zle pochopit. V tejto teme je malo faktou, na zaklade ktorych by sa dali robit nejake zavery. Mna by skor zaujimalo, ako sa p. Jaroslav ma, dlho sa neozval.
Dano
Luděk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 08 Okt 2006 18:25
Bydlisko: Příbor

Príspevok od používateľa Luděk »

No tohle téma mi připadá trošku tajemné. Někdo napíše, že funguje úplně jinak než ostatní,nahodí pár fotek a odmlčí se, žádné další info. Kdyby kdokoliv, kdo má fungující akva chtěl udělat kanadský žertík, tak tímto způsobem je to ideální a všichni mu na to skočíme. Tento příspěvek jsem nepochopil proč byl vůbec napsán, když nemá žádné pokračování. Jinak musím říct, že ty akva se mi velice líbí ať už fungují na jakémkoliv principu.
550l reef mix
Používateľov profilový obrázok
vik_33
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3073
Dátum registrácie: 07 Feb 2007 10:10
Bydlisko: Ústí nad Labem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vik_33 »

Mě to tak trochu připomíná příspěvky od uživatele stradalse
( Ti kdo sem na reef.sk už nějakou dobu chodí si určitě vzpomenou :) )

Objevil se, všechno dělal jinak a samozřejmě lépe ... pak se AQ snažil prodat ... a kde je mu dnes konec?

Timto se nechci JardyH nějak dotknout, protože na rozdíl od stradalse nikoho zde na reefu neuráží ani nenapadá, ale v jistém smyslu jsou jeho příspěvky podobné.
350l mixed reef
Obrázok
Malé moře na Labi I
Malé moře na Labi II
vikovo.czObrázok
Jestli Ti chybí odvaha začít,už jsi se vzdal
Používateľov profilový obrázok
JardaH
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 28 Nov 2005 13:56
Bydlisko: Turnov, ČR
Kontaktovať používateľa:

Nemám čas chlapi

Príspevok od používateľa JardaH »

Můj systém je postaven tak aby vyhovoval mým časovým možnostem. Denně dám akváriu maximálně 5 minut-více nemohu. Proto nemám čas ani sledovat reef. Jsem velmi časově vytížen. Donutili jste mne hodit celý systém na papír. Po chvilkách to tedy sepisuji a v dohledné době snad uveřejním. V žádném případě nejsem namyšlený frajírek. Mám toho v životě za sebou dost (životem i odborností). Nebylo však Mým úmyslem uveřejněním fotek vyvolat novou diskusi. Chci spíše zachytit postupně focením obrůstání umístěného totemu v avárku. Na focení jsem lenoch a tak se aspoň takto občas donutím to zadokumentovat. Mějte se jdu makat.
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Re: Nemám čas chlapi

Príspevok od používateľa shark »

JardaH napísal:Můj systém je postaven tak aby vyhovoval mým časovým možnostem. Denně dám akváriu maximálně 5 minut-více nemohu. Proto nemám čas ani sledovat reef. Jsem velmi časově vytížen. Donutili jste mne hodit celý systém na papír. Po chvilkách to tedy sepisuji a v dohledné době snad uveřejním. V žádném případě nejsem namyšlený frajírek. Mám toho v životě za sebou dost (životem i odborností). Nebylo však Mým úmyslem uveřejněním fotek vyvolat novou diskusi. Chci spíše zachytit postupně focením obrůstání umístěného totemu v avárku. Na focení jsem lenoch a tak se aspoň takto občas donutím to zadokumentovat. Mějte se jdu makat.
škoda že tu neni smajlik se zdviženým palcem.jsme zvědaví :wink:
Jinak akvárko máš super
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

příspěvky od uživatele stradalse
( Ti kdo sem na reef.sk už nějakou dobu chodí si určitě vzpomenou :) )

co já vím tak akvárko prodal :lol:
Používateľov profilový obrázok
JardaH
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 28 Nov 2005 13:56
Bydlisko: Turnov, ČR
Kontaktovať používateľa:

popis metody

Príspevok od používateľa JardaH »

Tak jsem to tak nějak dal dohromady a napsal do sekce úprava vody.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"