Reef construct vs. Coral Fix

Karanténne nádrže, Kalkreaktory, Reverzné osmózy, Lepenie skla, Elektroinštalácie, Čerpadlá a iné...

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
crom
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 14 Okt 2007 20:07
Bydlisko: BRATISLAVA-dubravka

Príspevok od používateľa crom »

dnes som lepil do kopy reef.mimo akva na sucho.pouzil som reef construkt.spravne som rozvalkal hmotu a lepil skaly dokopy.lepi dobre ale niektore spoje nechcu stvrdnut.neviete preco?zostavaju vlacne.ostatne nadobudli kamennu tvrdost.asi spravim nizsie a priestorovejsie konstrukcie.nemozem prist na to preco reaguje rozdielne na rovnakom povrchu a teplote.mate podobne skusenosti?
marcelv
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 01 Mar 2008 23:38
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marcelv »

crom napísal:dnes som lepil do kopy reef.mimo akva na sucho.pouzil som reef construkt.spravne som rozvalkal hmotu a lepil skaly dokopy.lepi dobre ale niektore spoje nechcu stvrdnut.neviete preco?zostavaju vlacne.ostatne nadobudli kamennu tvrdost.asi spravim nizsie a priestorovejsie konstrukcie.nemozem prist na to preco reaguje rozdielne na rovnakom povrchu a teplote.mate podobne skusenosti?
Najepší je na suche skaly reef bond.Na koraly a male kamene Reef constuct je podla mna taky divny tvrdý a nič mi nedržalo aj som ho dal na slnko aby zmakol,mozno bol starý zahodil som ho.Oveľa lepšie sa pracuje z KoraFixStick od GroTechu,Tunze je zas take mazlavé ked to namočíš.
Male ulomky koralov lepím grotech gelový sekundak.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne"