11. setkání ve ValMezu

Kde? Kedy? ako? a prečo, všetko v tomto threade.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa Steedy »

rybka napísal:Tvé odchovy korálnatců tam nebudou, protože žádné vlastní nemáš. Nemusíš to řešit.
A toto můžeš jak Ivo vědět ??? pokud nejsi děda vševěd, tak nevím jak něco takového můžeš vůbec říct.

A stejně z tvé odpovědi se nám nedostalo odpověď co v té nádrži vůbec bude moct být , pokud bylo tak se omlouvám.
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa rybka »

Tož před třemi měsíci jsi měl akorát prázdné akva a hromadu keců. Pokud si to nepamatuješ, pročti si své vlákno, máš to i s obrázky :wink:
V nádrži budou odchovy chovatelů určené na výměnu (je jedno zda kus za kus nebo kus za krejcárky). Ale budou to odchovy chovatelů nikoliv nasypané zboží různých překupníků. To je jediná podmínka majitele obchodu.

A mimochodem, v tomto vláknu řešme vlastní setkání, nikoliv zájmy kšeftařů :!:
Používateľov profilový obrázok
VF
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 580
Dátum registrácie: 22 Apr 2008 20:40
Bydlisko: Praha

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa VF »

rybka napísal: V nádrži budou odchovy chovatelů určené na výměnu (je jedno zda kus za kus nebo kus za krejcárky).
Sláva, už tomu rozumím!!
Zkušenost je nesdělitelná!!
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa amsi »

Tak tak !!!! Jsem rád, že tam seženu něco, co se podařilo někomu odchovat!!! :wink:
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa Steedy »

rybka napísal:Tož před třemi měsíci jsi měl akorát prázdné akva a hromadu keců. Pokud si to nepamatuješ, pročti si své vlákno, máš to i s obrázky :wink:
V nádrži budou odchovy chovatelů určené na výměnu (je jedno zda kus za kus nebo kus za krejcárky). Ale budou to odchovy chovatelů nikoliv nasypané zboží různých překupníků. To je jediná podmínka majitele obchodu.

A mimochodem, v tomto vláknu řešme vlastní setkání, nikoliv zájmy kšeftařů :!:
Děkuji tu za objasneni toho co jsem se ptal jiz před "dvěma stránkama" , co do mé nádrže z té určitě odchovy nedám protoze tam nemám ,ještě z čeho lámat, to máš pravdu,ale nezapomeň že toto není jediná nádrž u nás v domě :-D
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa rybka »

To myslíš tu svou "prodejnu" :?: Tak kožnaté korálnatce bych vzal a nasadil do hlavního akva, ať tu na nás nesvítí oranžová NO3 z každého Tvého příspěvku :wink: Ale to předbíhám, o tom si taky budeme vykládat :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Steedy
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1762
Dátum registrácie: 04 Sep 2007 08:00
Bydlisko: Ostrava

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa Steedy »

rybka napísal:To myslíš tu svou "prodejnu" :?: Tak kožnaté korálnatce bych vzal a nasadil do hlavního akva, ať tu na nás nesvítí oranžová NO3 z každého Tvého příspěvku :wink: Ale to předbíhám, o tom si taky budeme vykládat :mrgreen:
Jo myslel jsem treba i tu, ale ta jde pryc a bude nova :-D NO3 pod podpisem je z 14.3. dnes je ?? 29.3. a poznamka to bylo z me hlavni nadrze ne z prodejni :wink:
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa petr06 »

+

admin: ???
petr06
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 09 Okt 2010 15:22
Bydlisko: Ostrava

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa petr06 »

Kolik prostoru mám pro své odchovy na setkání ?? Nabízím SPS, LPS .(zašlu foto Scolymií, super Cynariny). Asi nic, ale pro zajímavost bych nabídl : odchov - Hippocampus barbouri (koníky , sestavím pár, žerou mražené). Vystavím CITES - u mne legálně ( mohu obchodovat se zvířaty,na rozdíl od zde podníkajících)

Nekomerčně? petrsova@seznam.cz
Naposledy upravil/-a petr06 v 29 Mar 2012 22:22, upravené celkom 1 krát.
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa rybka »

Petře, nikdo z adminů ani moderátorů, to by bylo v záznamu, do kterého bohužel nebo bohudík vidím. Prvotní příspěvek o telefonu jsem četl a sám se divím, že zmizel; v záznamu jsou i údaje o smazání uživatelem, přepis uživatelem při zachování IP však ne.
"Obchodování chovatelů" v prodejně Petra Smejkala nejsem schopen řešit, tlumočil jsem pouze stanovisko majitele k "výměnné nádrži", která je připravena. Tento bonus nebo jakkoliv nazvanou "úlevu" historicky nenabídl nikdo jiný a sám jsem slyšel kritiku jiných obchodníků na tuto "podlézavost".
Osobně nejsem proti různým předáním obchodník x chovatel, každý si to tu může nasmlouvat (u Peterovy modré Gorgonie ve vztahu chovatel x chovatel jsem byl první, kdo reagoval). A pokud to napíšu natvrdo, určitě nebude ve výměnné nádrži, aby mi ji někdo "omylem přibalil" do svého zavazadla podobně jako modrou houbu darovanou stejným uživatelem při desátém setkání...
No a smlouvačky klidně pište do tohoto vlákna, ať je to v jednom a pohromadě ke prospěchu všech :)
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa rybka »

Je domluveno menu, ať nás oběd moc nezdržuje:
1. Hovězí gulášek s chlebem
2. Kuřecí kapsa plněná šunkou a nivou, brambory

S ohledem na skutečnost, že oproti minulosti akci nepořádá žádné občanské sdružení ani jiná zájmová skupina, neplatí se žádný registrační poplatek. Aby se přeci jen korunky "točily", sponzor akce připravil pamětní mince 11. setkání mořských akvaristů pro všechny účastníky :wink:
Proběhne proto jen meníčková registrace.
Používateľov profilový obrázok
Draceksopticek
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 17 Okt 2010 21:02
Bydlisko: Mladá Boleslav
Kontaktovať používateľa:

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa Draceksopticek »

Nepojede náhodou někdo z Prahy kdo by mě buď svezl nebo já bych mohl vzít 3 lidi abysme se podělily na nákladech za naftu, bylo by to tak 1600 za naftu děleno počtem lidí nejvíc asi 4 abysme se nemačkaly.
Luděk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 08 Okt 2006 18:25
Bydlisko: Příbor

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa Luděk »

Zdravím,kdyby někdo potřeboval likvidovat řasy v akva,nabízím na prodej Dolabelu 300,-Kč (u mně už nemá co žrát) a toho žlutého kněžíka 250,-Kč . Oba jsou mimo hlavní akva,můžu dovézt v sobotu do Valmezu.


2012-04-16 08.44.38.jpg
550l reef mix
frantod
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 01 Apr 2012 11:03
Bydlisko: Žilina Bitarová

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa frantod »

Ahojte..
môžem prísť aj keď ešte akvarko je len prázdne, nemám o čom podiskutovať ani tak mno...
Pýtam sa len pre istotu až nezaberám miesto...

franto
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: 11. setkání ve ValMezu

Príspevok od používateľa rybka »

Klidně přijeď, aspoň uvidíš a uslyšíš, do čeho jdeš.
Napísať odpoveď

Návrat na "Stretnutia nadšencov morskej akvaristiky"