Morské akvárium RED SEA ... takto NIE

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
chip
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1416
Dátum registrácie: 07 Feb 2009 22:10
Bydlisko: Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Morské akvárium RED SEA ... takto NIE

Príspevok od používateľa chip »

Pokud jsem nebyl nucen pouzivat volbu "Oznacit vsechny prispevky jako prectene", tak mi to bylo jedno. Posledni dobou ale tuhle volbu pouzivam temer porad. Obsah prispevku rapidne klesa, cim dal castejsi je osobni napadani a o mnozstvi nekale reklamy ani nemluvim....
Používateľov profilový obrázok
amsi
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 3519
Dátum registrácie: 08 Feb 2006 14:14
Bydlisko: Bohumín

Re: Morské akvárium RED SEA ... takto NIE

Príspevok od používateľa amsi »

chip napísal:Pokud jsem nebyl nucen pouzivat volbu "Oznacit vsechny prispevky jako prectene", tak mi to bylo jedno. Posledni dobou ale tuhle volbu pouzivam temer porad. Obsah prispevku rapidne klesa, cim dal castejsi je osobni napadani a o mnozstvi nekale reklamy ani nemluvim....
HOWG :|
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: Morské akvárium RED SEA ... takto NIE

Príspevok od používateľa Roman »

kominík napísal:já myslím,že stačí sem tam mrknout na forum - admini a udělat jednou za čas pořádek s vykutálencema a bude klid
není důvod to tady opouštět jen to tady trochu zkorigovat
mám nápad, udelím Ti moderátorské práva a môžeš korigovať
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
Používateľov profilový obrázok
Beletsky
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 15 Aug 2011 08:27
Bydlisko: Melnik

Re: Morské akvárium RED SEA ... takto NIE

Príspevok od používateľa Beletsky »

Klid kamaradi, prece si nebudeme kazit Reef.sk a uz vubec odchazet, kdyz se najde nakej ........ Pamatujte si ze vzdycky se behem dne najde jeden K.e.en, kterej vam ten den chce zkazit :wink:
švíco
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1382
Dátum registrácie: 10 Jan 2010 13:19
Bydlisko: Plzeň (CZ)

Re: Morské akvárium RED SEA ... takto NIE

Príspevok od používateľa švíco »

Přátelé, už sem poslední dobou moc nechodím (není tolik času), ale přeci si nenecháte kazit i místo, které Vás spojuje.... místo, které by mělo být oázou klidu, třeba i legrace a studnicí informací pro našeho ušlechtilého koníčka. V dnešní době se všude krade, podvádí, pomlouvá a proto bysme si měli vážit míst jako je reef.sk a snažit se udržet si pohodu aspoň tady. Rezignovat na dobré věci by se nemělo.... přestože to občas není jednoduché!
Takže držme se a hlavně to dělejme pro radost a nenechme se otrávit i tady... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
230l, 270l, filtrace 2x kanystr + odpěňovač tunze, světlo dle vlastního návrhu... výhradně měkké korály
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"