Naše nádrže február 2015

Ukážte aké krásne alebo zaujímave nádrže máte práve vy. Nezabudnite že je lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
radEg
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 15 Sep 2008 11:32
Bydlisko: Hlohovec

Naše nádrže február 2015

Príspevok od používateľa radEg »

Ahojte, chcel by som oprášiť prezentáciu našich nádrží. Ubehli dva roky od (Naše nádrže február 2013) a bolo by fajn pochváliť sa aktuálnym stavom. Po cca mesiaci spravím anketu o najkrajšiu nádrž.

Pravidlá sú rovnaké.
Keďže som to vymyslel (v tomto vlákne) tak aj zakladám tému...
Vložte jednu aktuálnu fotku vášho akvária, prípadne ak máte akvárií viac tak môžete vložiť aj viac fotiek ale za každé akva len jednu fotku . Fotka by mala byť tzv. FTS čiže fotka celého akvária z čelného pohľadu. Odporúčam v čo najlepšej kvalite a posnažte sa aby bolo na čo pozerať.
K fotke pridajte nasledujúci popis:
Rozmer akvária : dĺžka x šírka x výška cm , Objem akva: xxx l, Celkový objem systému xxx l
Typ filtrácie: DSB / Peletky / Refugium / VOC / Baling prípadne iné - popis v skratke,
Prvky a prípravky ktoré dopĺňate
Osvetlenie: T8 / T5 / HQI / LED prípadne iné - popis v skratke,
Celkový výkon čerpadiel v Akva: 25 000l, Typ výtlačného čerpadla:
Ryby: .......
Koráli:......
Iné: .......
Dátum založenia akva:
Odkaz na vlákno tu na reef.sk

Prosím nekomentujte fotografie. Moderátorov prosím striktne mazať komentáre. Pre každý mesiac môžeme založiť nové vlákno. Neslúži to ako súťaž ale len ako prehľad na jednom mieste. Ak sa to ujme možno sa toho moderátori chytia a niečo z toho vznikne ...
Ďakujem.
nádrž 720l 197x70x60, streamy 1x12 000 a 2x5000l/h, LED White 27x3W, Blue 27x3W, Royal Blue 27x3W
filter 300x50x50 z toho DSB 100x50x14, refugium 100x50x30, Odpeňovač ARP X2, Deltec PF 501, UV 30W, Phosex 500g, výtlak upravené Jebao 12000l/h
Napísať odpoveď

Návrat na "Vaše nádrže"