preglejkove akvarium

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

preglejkove akvarium

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

:shock: :shock:
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

V amerike je to bežný spôsob stavby väčších nádrží, ale u nás by som videl problém v obrovskej cene špeciálnych náterov a tmelov ktoré su na to potrebné a určite by predaržili projekt viac ako klasická sklenená nádrž ...
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
Ondrej Tlach
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 463
Dátum registrácie: 27 Aug 2007 21:28
Bydlisko: Edmonton, AB

Príspevok od používateľa Ondrej Tlach »

bohuzial to neviem porovnat cenovo, ked som objednaval moje akvarko pred 10 rokmi na sk, stalo ma to 14Sk za liter. Neviem ci sa ceny teraz zmenili smerom hore alebo dole, skor predpokladam ze hore. Toto by mohola byt velmi dobra alternativa. Ak si dobre pamatam tak tabula vodovzdorej pregleky 5vrstvovej 20x1350x2500mm stala 380Sk a 20litrove vedro CHS Epoxy s vytvrdzovacom nieco okolo 1400Sk. K tomu nejaka sklena tkanina na vystuzenie rohov, vrece koralovej drte a par sprejov s polyuretanovou penou a musi byt z toho akvarium ako nikto nema :)
Tu 150Gal (570l) akvarko pride na cca $1000CAD v tom este nieje cena vrtania dier, ked som len tak zo srandy dnes v Home Depot pozeral material na preglejkove akvarko za tych tisic dolcov z toho bude akvarko 1000Gal. Ked sa mi konecne podary byt majitelom vlastneho byvania urcite budem uvazovaj aj o niecom takomto.
www.MyAnimalsWorld.com
180Gal SPS Dominated Reef, AquaMarine SIS-1000, Deltec PF601s, 3x MP40WES, 4x54W T5 Giesemann Pure Actinic & Actinic Plus, 3x250W MH eBay Artemis 20k
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné diskusie"