10. setkání mořských akvaristů ve Valašském Meziříčí

Kde? Kedy? ako? a prečo, všetko v tomto threade.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
moře
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 29 Júl 2008 10:14
Bydlisko: Frýdek-Místek

Príspevok od používateľa moře »

gajduso napísal:ja tiez asi nepridem, :(
nepovazujem sa za experta ani za pokrocileho dokonca ani za zaciatocnika ,
ale predsa si myslim ze prejst tolko km aby som sa dozvedel ze do akva sa nedava kuch. sol a voda z tocky je neefektivne.
:wink: To máš sice pravdu, ale my co začínáme to jenom přivítáme. A věřím, že všichni, kdo tam přijedou, ví, že do akva se nedává kuch. sůl :wink: ,..! Já se teda moc těšímmmmm. Už jen proto, že poznám ty machry co v tom umí chodit. A VELKÉ DÍKY TĚM CO TO ZORGANIZUJÍ A NEMELOU JEN NA PANTECH, MY ZAČÁTEČNÍCI VÁM VŠEM DĚKUJEEEEEM :lol: :lol: :lol:
Měl jsem moře, musel jsem ho prodat, ale chci ho znovu!!!!
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

:lol: sak ale ti machri tam asi nebudu, sak tam maju prist len zaciatocnici :lol:
teda okrem Rybku, to je macher :wink:
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Príspevok od používateľa kominík »

nevím proč stále někteří jenom provokují,nikomu se do organizace nechce tak o co vám jde buď příjdu nebo ne ,nikdo se vyhazovat nebude tak neházet ramena frajeři :roll:
myslím si,že diskuze bude o čímkoli,je to jenom na nás ,jestli je začátečník nebo ne na tom nezáleží vše jenom o přístupu a pokud se budeme napadat přes pc tak to na střetnutí vzít asi bejzbolku a usměrňovat některé ,kterým asi moc moře neříká a chtějí se věnovat jiným žánrům:evil:
Ja rád přijedu ,jestli se dozvím něco nového nebo ne na tom až tak nezáleží,jsem akvarista
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

dufam ze si nemyslel tym provokatorom mna , pretoze tym padom do Valmezu idem :twisted:
:lol: :lol: ak niekto pouzije :lol: tak to znamená ze si usmieva a nie ze provokuje, ak niekto pouzije :twisted: to znamena ze sa neusmieva ale ze sa hneva.
ja nechcem nikoho urazat ani hnevat ani provokovat, myslim si rybka vie ako som to myslel a tí co mapoznaju vedia ako som to myslel, ak mas este ale stale pocit ze niekoho provokujem , tak prispevky pod mojim nickom z tejto temy vymazem :wink:
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Obětovat sobotu, vybrat od každého 50,-Kč a klídek... :roll:
O tom to není.
Zajistit prostory (za úplatu nebo zadara neřeším, i když posledně to bylo dost tvrdé o požadavku úhrady ztráty provozovny blížící se řádu desetitisíců :( ).
Zabezpečit techniku, připravit program atd.
Zaplatit útratu za opakovaného Pepinova sponzoringu za ty, co na to zapoměli.
A vo tom to je :wink:

Do prodejny Petra S. chodí hodně zájemců o mořskou akvaristiku, jejichž znalosti jsou opravdu na úrovni - mořská voda je voda z vodovodu a kuchyňská sůl. Vysvětlovat někomu problematiku půl dne a neprodávat si žádný obchodník dovolit nemůže. Můj "zisk" z toho je nákup v prodejně za nákupní ceny.
kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Príspevok od používateľa kominík »

neber to až tak osobně - jestli se tě to dotklo ta promiň
chci,aby to Ivoše jen tak neodradilo,protože kdyby nebylo jeho tak by se na to všichni vyflákli a o tom to zrovna není
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

jasne , co je pravda je pravda, Rybkovi velka vdaka a to hlavne za Valmez
Používateľov profilový obrázok
kubrt
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 759
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 06:56
Bydlisko: TN

Príspevok od používateľa kubrt »

ono to stretko vyznam vzdy ma a bude mat. Ked sa zrovna aj riesi nieco co uz poznas, mozes odskocit na cigaretku a pokecat s kamosom o niecom inom. Ja sa na stretku vzdy nieco nove dozviem. A ci je pre zaciatocnikov alebo nie, to neriesim, jednoducho idem. Je to stretko. Ja by som bol este aj za tie nase stare piatkove valasske pivka. Ach, kde su tie casy. Takze tu nerieste ty vase zabomysie vojny a pridite vsetci, nech pokecame. Aj ty FILIP.
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Takže zase srážet stoly, stěhovat židle z celé restaurace :roll:
Dobrá tedy :lol:
Luděk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 08 Okt 2006 18:25
Bydlisko: Příbor

Príspevok od používateľa Luděk »

Takze tu nerieste ty vase zabomysie vojny a pridite vsetci, nech pokecame. Aj ty FILIP.[/quote]

100% souhlas ... :lol: :lol: :lol:
550l reef mix
Používateľov profilový obrázok
laomedon
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 1975
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 16:31
Bydlisko: Badín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa laomedon »

Páni nebol som tu na reefe viac viac ako mesiac a celé dni nerobím nič iné len makám na dome :(

Zajtra 3.10. sa musíme vysťahovať z bytu a to dom nieje ani z daleka v štádiu nasťahovania (ešte asi 3 týždne do kompletky) takže nasledovné dni budú pre mňa veselé :lol: :lol: :lol:

ale chcem tým vlastne povedať že ak náhodou už budem bývať v dome tak si určite rád spravím výlet do Valmezu, vždy bolo super a pevne verím že opäť bude, nechápem ako môže niekto riešiť to či ísť alebo nie len kôli tomu že sa / asi / nič nové nedozvie :roll:

keby som mal aspoň trochu menej na hlave tak je moja účasť 100%

Rybkovi patrí veľká vďaka za organizovanie, to treba uznať :!:
Ak chcete mat niečo urobené poriadne, urobte si to sami. Napoleon Bonaparte
http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=889
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

rybka napísal:Zkušení se budou nudit a rušit u výkladu pro začátečníky a začátečníci nebudou rozumět debatám těch zkušenějších. Toto je získaný poznatek z minulých akcí.
Rozdělení na jednotlivé panelové diskuze taky není dost možné, nejsou lidi. Přitom "organizátorů" setkání už je tu spousta, jenže to bohužel končí pouze přenesením myšlenek na klávesnici a silnými řečmi.
rybka napísal:Takže zase srážet stoly, stěhovat židle z celé restaurace :roll:
Dobrá tedy :lol:
moc som sa tesil aj som sa chystal s rodinkou ze si spravime výlet a moj prispevok bol ironickou poznamkou na predosle prispevky, nikdy som do Valmezu nesiel pre informacie a skusenosti (nie zeby som sa tam nic nenaucil) ale vdy som sa tesil ze sa stretnem s priatelmi s ktorymi si pisem. Ospravedlnujem sa kazdemu koho sa moj prispevok dotkol
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

No konecne Adrian, uz sme sa o Teba bali. Ved zorganizuj brigadu, napr ja som akurat 11.10. v BB. Malujem, montujem, parketujem a frflem pri tom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dano
Používateľov profilový obrázok
JRx
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: 13 Apr 2007 11:12
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa JRx »

Pridem na stretko.
Mam caulastraeu bielu - kolko vetviciek chcete tolko mozem doniest.
Vymeni to niekto za nieco ine? ponuknite.
(napr. za zelenu caulastraeu....)
800L aqa 300L filter,
300L karantena, 240L zalozna nadrzka pre pripady nudze
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Tuto varietu jsem ještě na vlastní oči neviděl, jsem na ni zvědavý. Mám zkušenost, že oba dostupné druhy dost "vybělují" ve velmi čisté vodě a při vysoké intenzitě světla. Jednou se mi to dokonce povedlo :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Stretnutia nadšencov morskej akvaristiky"