Stretnutia nadšencov mora a p..a v Trenčíne

Kde? Kedy? ako? a prečo, všetko v tomto threade.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

kominík
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: 03 Dec 2006 15:15
Bydlisko: Rybí-Nový Jičín

Príspevok od používateľa kominík »

už se těším-leden 09 je super
Používateľov profilový obrázok
tomáš
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 555
Dátum registrácie: 06 Sep 2007 14:49
Bydlisko: Salzburg

Príspevok od používateľa tomáš »

no do januara 2009 by som už mohol mať akva OK... :oops: ked som teraz prirobil kus filtra 8) Tak ak sa to podarí - HLASIM SA :wink: :!: :!:
...a dufam ze dovtedy moja polovicka zabudne kolko som minul na rozbeh akva pred siatkami :!: :?: 8)
....každý život si zaslúži respekt....
Dano
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Nov 2006 20:00
Bydlisko: Šamorín

Príspevok od používateľa Dano »

Tak tomuto neuveríte.Dnes som kontroloval reverznu osmozu pod umyvadlom ktoru mám v plastovej bedničke keby kvapkala nech nezacakam skrinku.A čo nevidím Bolo tam schovanýck 5 pív ktore som včera hladal.a moja koťuha ich tam schovala,,,že tam by som ich nehladal,,
Marcel neuveris, dnes som sa strtol z chlapikom v Žiline a stalo sa mu to iste :lol: :lol: :lol:
Ocelarisi su ok. :wink:
Dano
marcelv
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 01 Mar 2008 23:38
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marcelv »

Dano napísal:
Tak tomuto neuveríte.Dnes som kontroloval reverznu osmozu pod umyvadlom ktoru mám v plastovej bedničke keby kvapkala nech nezacakam skrinku.A čo nevidím Bolo tam schovanýck 5 pív ktore som včera hladal.a moja koťuha ich tam schovala,,,že tam by som ich nehladal,,
Marcel neuveris, dnes som sa strtol z chlapikom v Žiline a stalo sa mu to iste :lol: :lol: :lol:
Ocelarisi su ok. :wink:
:D :D :D Danko servus akurát ťa spomínam doma.Že stretol som pútnika ,čo mal miesto batohu ladničku plnú koralov a iných výslužiek a cestoval v rámci Slovenska kade tade a ešte aj k tomu všetkmi druhmi dopravy a nestrácal radosť a nadšenie z úspešného nákupu.Bránim sa doma tak, že nie som iba ja sám blázon.Rád poznám aj ostatných osobne a ak sú aj ostatný z polovice ako ty ,hadam už domov ani nedojdem :D
Používateľov profilový obrázok
Wallodya
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 16 Dec 2005 22:10
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Wallodya »

Caute "moriaci". Termin stretnutie v Nitre upresnime a Dementom (Martin). Taktiez by som vas chcel vyzvat pokial mate znalosti a vedeli by ste prispiet s nejakou prednaskou budeme radi.
Luděk
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 08 Okt 2006 18:25
Bydlisko: Příbor

Príspevok od používateľa Luděk »

Asi jsem trochu mimo mísu :cry: , téma je v Trenčíně a ne Nitra. Pro nás by byl Trenčín určitě rychlejší... :) ale hlavně ,že se nějak domluvíte.
550l reef mix
marcelv
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 01 Mar 2008 23:38
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marcelv »

Luděk napísal:Asi jsem trochu mimo mísu :cry: , téma je v Trenčíně a ne Nitra. Pro nás by byl Trenčín určitě rychlejší... :) ale hlavně ,že se nějak domluvíte.
Trenčín to bol len motivačný zážeh rakety ktora dopadla v v Nitre :D
Používateľov profilový obrázok
Lukáš
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 2165
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 22:55
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Lukáš »

Wallodya napísal:Caute "moriaci". Termin stretnutie v Nitre upresnime a Dementom (Martin). Taktiez by som vas chcel vyzvat pokial mate znalosti a vedeli by ste prispiet s nejakou prednaskou budeme radi.
Podla mna by bolo najprv vhodne zistit temy, o ktore by bol zaujem zo strany potencialnych ucastnikov. A na zaklade toho by si 3-4 skusenejsi moriaci pripravili k danym temam uvodnu rec (cca nejakych 20-30 min., pripadne viac), po ktorej by bola diskusia spojena s konzumaciou miestnych pevnych aj tekutych pochutin. Zabezpeci sa tak pluralita nazorov, ciastocne sa odbremenia hlavni organizatori a dodrzi sa pitny rezim. :D
Mozne okruhy tem na zvazenie: biologia niektorej skupiny morskych organizmov (v prirode, v AQ), zaujimave chovy/odchovy, technika (DIY, porovnania vyrobkov na trhu, prezentacia vlastvej vyroby - Fero&Majo,...), nejaka zaciatocnicka problematika, chemia, filtracia, importy, legislativa, prezentacia vlastnej nadrze,............
Myslim, ze tem je potencialne dost na min. 5 stretnuti dopredu.
Navrhujem hlasovat, s uzavierkou o mesiac. Vitane su aj konkretnejsie navrhy. Napr. z chemie, ked niekto povie ze bude temou draslik, tak bude draslik. :lol:
Používateľov profilový obrázok
andy
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 687
Dátum registrácie: 14 Nov 2005 22:43
Bydlisko: Holíč

Príspevok od používateľa andy »

Nejaký progres?
> meriam spektrá svetelných zdrojov a optimalizujem LED osvetlenia <
marcelv
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 01 Mar 2008 23:38
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa marcelv »

andy napísal:Nejaký progres?
Už sa to blíži :D
Používateľov profilový obrázok
gajduso
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 679
Dátum registrácie: 27 Jan 2006 22:17
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa gajduso »

ja sa uz tesim nepokazte mi radost :cry:
Napísať odpoveď

Návrat na "Stretnutia nadšencov morskej akvaristiky"