otazka ktera se nabizi

Zaujímavosti, skratky používané v morskej akvaristike a všetko ostatné čo nieje zahrnuté v iných fórach, témach.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

denius

otazka ktera se nabizi

Príspevok od používateľa denius »

jsem zacatecnik a potreboval bych spoustu informaci o morskem akvariu, spoustu jsem toho tu procetl ale jeste to neni ono... mam jedinou otazku:
proc nefunguje reef.cz a ktery neschopa to vede? v cem je problem???
Jaroslav
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 30 Dec 2005 07:44
Bydlisko: České Budějovice

Príspevok od používateľa Jaroslav »

Proč nefunguje reef.cz také nevím. Ale o to více bychom měli být vděčni provozovatelům těchto stránek (reef.sk), kteří jej nahradili a umožnili tak zájemcům o mořskou akvaristiku si vzájemně vyměňovat poznatky a názory. Doufám, že jim to dlouho vydrží. Dík !!
Používateľov profilový obrázok
lumbin
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09 Jan 2006 11:25
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa lumbin »

Mě to takhle vyhovuje.Víc hlav přeci víc ví a je jedno jestli je to s koncovkou CZ nebo SK. Jedno je však jisté Reef.CZ bylo napěchované mnoha informacemi a odkazy, které se postupem času objevují, nebo objeví i tady.
denius

nazor

Príspevok od používateľa denius »

lumbin napísal:Jedno je však jisté Reef.CZ bylo napěchované mnoha informacemi a odkazy, které se postupem času objevují, nebo objeví i tady.
o to mi prave jde :) nechci tohle forum zatezovat tou stovkou dotazu, ale dohledat si sam :) jinak tohle forum je moc fajn, ikdyz by teda mohlo bejt trosku zivejsi :-)
Používateľov profilový obrázok
kubrt
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 759
Dátum registrácie: 15 Nov 2005 06:56
Bydlisko: TN

Príspevok od používateľa kubrt »

no tym, ze urazas ludi, ktori to tu alebo na reef.cz viedli to urcite zivsie nebude. Bud rad, ze vobec nieco taketo existuje a usetri ti kopec penazi a nakoniec aj zivotov.
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Re: otazka ktera se nabizi

Príspevok od používateľa rybka »

denius napísal:jsem zacatecnik a potreboval bych spoustu informaci o morskem akvariu, spoustu jsem toho tu procetl ale jeste to neni ono... mam jedinou otazku:
proc nefunguje reef.cz a ktery neschopa to vede? v cem je problem???
Potřebuješ, nic nevíš, ale urážet umíš. Nakup si tedy informace u některých takyobchodníků s mořem.
denius

Re: otazka ktera se nabizi

Príspevok od používateľa denius »

rybka napísal: Potřebuješ, nic nevíš, ale urážet umíš.
nevim, kdo ze zdejsich adminu reef.cz vede.. whois me odkazoval na Kamila Havlika , prezdivka saltdog SNAD prave k VAM

ze zdejsich dotazu pravdepodobne vyplyva, ze reef.cz nejde minimalne od nejakeho 13.unora (viz. http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=210 ) a k tomu se da rici pouze jedine: slovo neschopa je namiste a na tom si trvam..
pokud mate problemy s forem nebo cimkoliv jinym, tak je mate resit nebo predat informace nekomu schopnejsimu kdo by forum lepe spravoval - navic jako docasne reseni jste klidne mohl dat na uvodni stranku obsah fora ve wordu, aby si jej zajemci mohli stahnout
rybka napísal:Nakup si tedy informace u některých takyobchodníků s mořem.
k tomuto prispivate prave Vy, nebot blokovani fora zpusobuje prakticky nulovou podporu novym tuzemskym akvaristum, ku neprospechu vsem
Používateľov profilový obrázok
Alda
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 23 Nov 2005 10:34
Bydlisko: Jižní 1971, Hranice, ČR

Príspevok od používateľa Alda »

...dej sem e-mail, něco mám v tom wordu stáhlé, tak bych ti to zaslal, navíc taky mi připadá, že už spíše to české fórum nemá být znovu otevřeno, než, že by mohlo, mířím tím teď na historii, která se tam vytvořila, je jasné, že jsme malé země a více fór vzhledem k počtu mořských vlků by se stěží uživilo vzhledem k času apod., lepší jedno a pořádně, ale historie je škoda..., byla by to třeba sranda vůči době, která uplynula a "růstu" našich názorů :lol:
Používateľov profilový obrázok
Roman
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2391
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:13
Bydlisko: Bratislava, Bernolakovo

Re: otazka ktera se nabizi

Príspevok od používateľa Roman »

denius napísal:
nevim, kdo ze zdejsich adminu reef.cz vede..
nikto.

Kamil prevadzkoval forum reef.cz z vlastnej vole, zadarmo a preto ze sa mu chcelo. Mal technicke problemy a asi ma dost inych starosti tak sa na to na nejaku dobu skratka vykaslal. Nikto mu nemoze prikazovat co s forom ma a nema robit. Ja som mu vdacny aj za tu dobu co ho udrziaval pri zivote.

Mozem ta ubezpecit, ze saltdog a rybka nie je ta ista osoba, poznam obidvoch osobne a dost dobre a rozoznam ich.

To ze niekto dal dole websajtu, ktoru ty hladas, ta neopravnuje oznacovat ho za neschopu , skratka ma svoje dovody a hotovo. Ak trvas na tomto oznaceni, tak ja ta bohuzial musim oznacit za nevychovaneho burana .

Tiez by som uvital, keby venoval zalohu dat niekomu, kto sa o to moze starat, ale ked tak neurobil, je to jeho sukromna vec.

Forum nikto neblokuje , jednoducho nikomu z tu pritomnych ludi NEPATRI.
desatoro fóra REEF.sk http://reef.sk/viewtopic.php?f=16&t=183
- necitujte celý príspevok pred vami
- fórum nie je chat
- ak si nie ste na 100% istí že viete čo robíte, neraďte druhým, môžete tým napáchať škodu
rybka
Reef Expert
Reef Expert
Príspevky: 2429
Dátum registrácie: 16 Nov 2005 07:04

Príspevok od používateľa rybka »

Chtělo by to zablokovat možnost psaní příspěvků anonymním uživatelům.

Pro Denius: Mé dlouhodobé chovatelské zkušenosti s mořem zdarma předávám dalším zájemcům, aniž bych musel. To, že reef.cz nejede, neovlivním. Pan Havlík má dnes jiné starosti, než někomu platit přísun informací, navíc být terčem útoků "takyobchodníků". To si zažívám i já a někteří uživatelé tohoto fóra tomu byli několikrát přítomni.
Zamknuté

Návrat na "Ostatné diskusie"