Musím se pochlubit...

Sem môžete písať príspevky o všetkom čo predchádza ale je aj nevyhnutné pre štart morského akvária.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

Beck napísal:Což to já bych taky chtěl větší akvárko ale nejde to,.. Dnes jsem byl schánět live aragonit a nesehnal :(... budu muset obědnat od Pepina,.. ale kde seženů živé kameny... to je mi stále záhadou...Každopádně se nemůžu dočkat až to drobet ožije :D
Pepin má živé kameny.Já jsem je také naposled kupoval od Aquina, ale nevím, jestli ti je prodá, tedy jestli mu něco zbylo.Kameny od něho jsou good.Mrkni na http://www.reef.sk/viewtopic.php?t=840, tam je na něj kontakt.Zdar Franta
Používateľov profilový obrázok
Beck
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 03 Sep 2006 16:31
Bydlisko: Český Krumlov

Príspevok od používateľa Beck »

No jo a dájí se vůbec poslat poštou? mám to docela z ruky...Navíc nevím kdy v nejbližší době s rodiči pojedu do Prahy....
palo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 01 Okt 2006 08:41
Bydlisko: Ostrava-Poruba
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palo »

Mně odsud http://www.morskeakvarium.cz/main.php?p ... bf59e3b2bc posílali živé kameny bez problémů.
Používateľov profilový obrázok
Beck
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 03 Sep 2006 16:31
Bydlisko: Český Krumlov

Príspevok od používateľa Beck »

No super :D tak už vím, kde je nakoupím :D Děkuju za tip :wink:
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

palo napísal:Mně odsud http://www.morskeakvarium.cz/main.php?p ... bf59e3b2bc posílali živé kameny bez problémů.
Kameny od p.Hájka nejsou tak špatné, ale po nakoupení od jiných obchodníků, konkrétně aquina jsem zjistil. že kameny z mořské akvaristiky jsou spíše podprůměrné :-(
Používateľov profilový obrázok
shark
Dlhodobý návštevník fóra
Dlhodobý návštevník fóra
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 22 Nov 2005 22:26
Bydlisko: Hněvotín

Príspevok od používateľa shark »

moguai napísal:
palo napísal:Mně odsud http://www.morskeakvarium.cz/main.php?p ... bf59e3b2bc posílali živé kameny bez problémů.
Kameny od p.Hájka nejsou tak špatné, ale po nakoupení od jiných obchodníků, konkrétně aquina jsem zjistil. že kameny z mořské akvaristiky jsou spíše podprůměrné :-(

je třeba kápnout na vhodnou dobu nákupu.Nechci je nějak omlouvat, ale viděl jsem od nich kameny které byly víc než dobré.Pokud je jde člověk nakoupit s tím že je určitě mají pořád tak se může stát, že mají na skladě zbytek který není nic moc.Myslím, že na posouzení jaké živáky mají je třeba častěji obchod navštívit a případně si počkat na čerstvý dovoz :wink:
palo
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 01 Okt 2006 08:41
Bydlisko: Ostrava-Poruba
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palo »

shark napísal:
moguai napísal:
palo napísal:Mně odsud http://www.morskeakvarium.cz/main.php?p ... bf59e3b2bc posílali živé kameny bez problémů.
Kameny od p.Hájka nejsou tak špatné, ale po nakoupení od jiných obchodníků, konkrétně aquina jsem zjistil. že kameny z mořské akvaristiky jsou spíše podprůměrné :-(

je třeba kápnout na vhodnou dobu nákupu.Nechci je nějak omlouvat, ale viděl jsem od nich kameny které byly víc než dobré.Pokud je jde člověk nakoupit s tím že je určitě mají pořád tak se může stát, že mají na skladě zbytek který není nic moc.Myslím, že na posouzení jaké živáky mají je třeba častěji obchod navštívit a případně si počkat na čerstvý dovoz :wink:
Naprostý souhlas se sharkem.Já osobně si nemůžu stěžovat.Ale je to na každém co si pořídí a odkud.
Používateľov profilový obrázok
Radu1
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 02 Jan 2007 09:11
Bydlisko: Vsetín

Príspevok od používateľa Radu1 »

Já mám v aq je jeden malý živý kámen, ale přibližně měsíc po vložení tam mám tolik malých živočichů (různí červi, bloudivci, atd) že mi to přijde až moc :roll:
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

Asi to tak je, nelze říci, že tohle je špatné a tohle dobré.Někteří se snaží pomluvit jednoho, aby měl kšeft a pod.Já jsem tím chtěl pouze říci, že je celkem slušná možnost si najít dobrého dodavatele třeba živáků než je hned u někoho koupit.Asi nejlepší je jít za lidmi, kteří mají s obchodníky zkušenosti a řídit se podle toho.Na co narážím u spoustu korespondentů je doporučení na Pepina, se kterým je dost lidí spokojena.Takže poslechnu většinu :-)
Používateľov profilový obrázok
Beck
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 03 Sep 2006 16:31
Bydlisko: Český Krumlov

Príspevok od používateľa Beck »

No, něco nakoupím u p.Hájka a něco u Pepína, jestli teda zašle poštou a uvidiím :D
Používateľov profilový obrázok
moguai
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Pravidelný prispevovateľ do fóra
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18 Dec 2006 11:15
Bydlisko: Spomyšl

Príspevok od používateľa moguai »

Beck napísal:No, něco nakoupím u p.Hájka a něco u Pepína, jestli teda zašle poštou a uvidiím :D
U Pepina jsem koupil už 2x přes net a vše klaplo bez problémů.Včera jsem zase něco objednal.Hájek to vůbec nemá špatné, naopak, má tu prodejnu pěkně zařízenou.Trošku vyšší ceny, ale jde to.Jinak je taky na Černém mostě nějaká see akvaristika, ale nevím, jak se jmenuje.Dej to do vyhledávače.V see akvaristice se nijak moc dobrých cen neubráníš.Je to více či méně dané.Ale často se dá od nějakých reefáků sehnat třeba zárodek korálu za velmi pěkné peníze, který ti může krásně v akvárku rozjéct.Chce to se s lidma seznamovat a ostatní už jde samo :-).Moři zdar, Franta
Používateľov profilový obrázok
Ceco
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 348
Dátum registrácie: 28 Apr 2006 08:11
Bydlisko: Alžbetin Dvor
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ceco »

moguai napísal:Jinak je taky na Černém mostě nějaká see akvaristika, ale nevím, jak se jmenuje...
Toto bude asi ono: http://www.petr-forst.cz/
Inac myslim, ze na Ciernom moste su dokonca 2 predajne, ale nie som si uplne isty.
[b]Join #akva.sk[/b] - československý IRC chat venovaný akvaristike ( irc.akva.sk port 6667, alternatívne 7776. Web pristup cez IRC Gateway na adrese http://irc.akva.sk )
Používateľov profilový obrázok
Miloslav
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 407
Dátum registrácie: 01 Nov 2006 13:52
Bydlisko: Jiřice u Benátek nad Jizerou

Príspevok od používateľa Miloslav »

Ta druha na Cernym Moste je sladkovodni akvaristika.
Používateľov profilový obrázok
Beck
Zapájam sa do diskusie
Zapájam sa do diskusie
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 03 Sep 2006 16:31
Bydlisko: Český Krumlov

Príspevok od používateľa Beck »

Já jsem u Pepina nakupoval asi šestkrát a taky v pohodě. S ním jsem spokojen :) Včera jsem obědnal live rock u pana Hájka tak se těším až příjde. Doufám, že zítra :D
Používateľov profilový obrázok
Miloslav
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 407
Dátum registrácie: 01 Nov 2006 13:52
Bydlisko: Jiřice u Benátek nad Jizerou

Príspevok od používateľa Miloslav »

vcera jsem u p Hajka v obchode byl a zivaky mel docela pekny :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Štart novej nádrže"