filtrace m. akvária

Klasika, Miracle Mud, DSB, ZEOvit, Živé skaly, Refugium, Karanténa nádrž a všetky ostatné filtračné metódy.

Moderátori: Roman, reicho, Superreefer

Novacek.Zdenek@seznam.cz
Na REEFe len začínam
Na REEFe len začínam
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26 Jan 2007 16:24
Bydlisko: Kamenická Nová Víska 65,Česká Kamenice

filtrace m. akvária

Príspevok od používateľa Novacek.Zdenek@seznam.cz »

Jako nový účastník na těchto stránkách zdravím.Mám 400l aq kde jsem mněl asi 5 let pouze 10 kusú m. rybek,Hepátus,Rostrátus,Lambroides,P.volitans,P.radiáta,aj.Dále asi deset kusú Xenií. Nádrž má rozmněry 160 x 50 x50 a pod nádrží je komorový filtr 150 x 40 x 40. Chtěl bych se nyní zamněřit na chov rúzných druhú korálú a proto chci tento filtr zmněnit na bahení.má z Vás někdo nápad jak nejlépe tento filtr ,,nyní bez komor,,nejlépe vyřešit.Sám nějaké řešení také mám ale třeba Vaše bude lepší.Akvárium i fitr jsou prázdné,chci také řešit lepší osvětlení zřejmně použiji zář.T5.Na toto aq mám na celou zadní stěnu asi 30 kg zatím živých kamenú v jiné nádrži.Chtěl bych do této nové nádrže použít asi z 90 procent novou vodu. Která súl dle vaší zkušenosti je nejlepší. Těším se na vaše názory.Předem díky..PIRAŇA.
PIRAŇA
Zdenda
Už som čo to napísal
Už som čo to napísal
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 08 Mar 2006 14:19
Bydlisko: Zábřeh na Moravě

Odpověď

Príspevok od používateľa Zdenda »

Všechny tvoje otázky byly odpovězeny ve fóru jednotlivých rubrik, stačí si je přečíst. Hodně zdaru.
Napísať odpoveď

Návrat na "Filtrácia"